Domů > Testy > Testy doplňků

Test levných chladicích boxů do auta: rozdíly jsou v chlazení i v izolaci

20.června 2011 00:01
Waeco

Vysokým cenám za chlazené nápoje a za něco k snědku u čerpacích stanic se lze vyhnout s pomocí autoledničky. Jak dopadnul srovnávací test osmi chladicích boxů?

 
celý článek
 

Které auto nejlépe samo brzdí? Srovnávací test vyhrálo Volvo

27.května 2011 00:01
ADAC
Stále více nových aut dostává do výbavy automatické brzdy, které řidiče upozorní na možný střet s jiným vozem. Když šofér nezareaguje, auto začne samo od sebe brzdit. Nejvíce napřed je s touto novinkou Volvo, ukázal srovnávací test.
 
celý článek
 

Test stěračů: ruce pryč od levných a bezejmenných

23.května 2011 00:01
GTÜ
Kdo chce mít dobrý výhled z auta přes čisté čelní sklo, potřebuje kvalitní stěrače. Test německé organizace GTÜ porovnal levné i dražší bezraménkové stěrače. Nejlevnější ze supermarketu propadly.
 
celý článek
 

Test nosičů kol na střechu a na tažné zařízení ovládly produkty Thule

18.května 2011 00:01
ADAC
Jak pohodlně a bezpečně odvézt jízdní kola na střeše auta nebo na jeho tažném zařízení, radí nejnovější test evropských autoklubů. V obou kategoriích zvítězily nosiče značky Thule.
 
celý článek
 

Sněhové řetězy: testům vládne klasika s kovovými očky

6.ledna 2011 00:00
ÖAMTC
Kde nestačí zimní pneumatiky, musí přijít ke slovu zimní řetězy. Neměly by chybět ve výbavě řidičů, kteří vyrážejí pravidelně na hory, při cestě do Alp jsou dokonce nutností. Které řetězy koupit a jak o ně pečovat?
 
celý článek
 

Test nabíječek autobaterií: Inteligentní elektronika vzkřísí akumulátor

6.prosince 2010 00:00
GTÜ
Nepřítelem autobaterie je odstavení vozu na delší dobu, krátké jízdy a technické vybavení auta náročné na spotřebu. Zesláblému akumulátoru nejlépe pomůže „inteligentní“ nabíječka, která sílu ztrácející baterii probudí. Ve srovnávacím testu zvítězila v osmičlenné konkurenci švédská nabíječka značky CTEK. Některé výrobky ve zkouškách propadly.
 
celý článek
 

Test autobaterií: velké rozdíly při teplotách hluboko pod nulou

29.listopadu 2010 00:00
GTÜ
Srovnávací test osmi startovacích baterií pro osobní auta ukázal na velké rozdíly mezi jednotlivými výrobky. Test se zaměřil na olověné akumulátory s kapacitou 70 až 72 ampérhodiny a jeho výsledky se hodí například majitelům vozů typu Škoda Octavia, Volkswagen Golf nebo Opel Astra. Test společně uskutečnila síť německých stanic technické kontroly GTÜ a redakce magazínu Auto Zeitung.
 
celý článek
 

Test navigací: chytré telefony vedou k cíli lépe než „pravé“ navigace

26.listopadu 2010 00:00
ÖAMTC, ADAC
Nejnovější test přenosných navigací v podání autoklubů Německa a Rakouska vyznívá lépe pro tak zvané chytré telefony. Ze sedmi testovaných mobilů se zabudovanou navigací v testu přesvědčila celá pětice. Druhou skupinu srovnávaných přístrojů tvořily jednoúčelové navigace na přísavku na čelní sklo. Z jejich sedmi zástupců uspěla jen trojice.
 
celý článek
 

Test porovnal tři různé typy navigací: v telefonu, přenosnou a zabudovanou

16.června 2010 00:00
ÖAMTC
Srovnávací test rakouského autoklubu ÖAMTC zjistil velké rozdíly mezi navigačními systémy pevně zabudovanými do palubní desky auta. Jsou mezi nimi špičkové, i takové, které mají řadu nedostatků. Ve srovnávacím testu různých koncepcí navigace pro automobily ukázaly své přednosti mobilní telefony, nezklamal ani velmi rozšířený typ přenosného navigačního přístroje na přísavku.
 
celý článek
 

Test potvrdil, že chytré tempomaty s radarem předcházejí nehodám

15.března 2010 00:01
Volkswagen
V prodeji jsou auta s adaptivními tempomaty neboli radary, které sledují odstupy mezi auty a takto vybavený vůz zabrzdí, když se nebezpečně přiblíží k vozu před ním. Německý autoklub ADAC porovnal radarové systémy v šesti autech různých značek a za vítěze vyhlásil Volvo XC60.
 
celý článek
 
|< < 1|2|3|4|5... > >|
 

1.12.2023 14:35:50
 

Sledujte AutemBezpečně.cz na: Facebooku