Domů > Testy > Testy (statistiky) spolehlivosti aut

Yeti a Roomster jsou na špici ve statistikách spolehlivosti

21.září 2011 00:01
GTÜ

Terénní a velkoprostorová škodovka jsou v porovnání s konkurenty zárukou kvality a spolehlivosti. Zvláště výsledek yetiho označili tvůrci žebříčku za senzační. Mezi malými auty si vedou dobře korejské vozy značky Hyundai.

 
celý článek
 

Nejspolehlivější auta podle žlutých andělů: nejméně problémů mají německé modely

28.dubna 2011 00:01
ADAC
Německý autoklubu ADAC opět po roce zveřejnil žebříčky nejspolehlivějších a nejporuchovějších aut. Nejméně závad měly vloni auta z Německa, velmi dobře si vedou také škodovky.
 
celý článek
 

Top tři automobilky roku 2011 jsou podle magazínu Consumer Reports Honda, Subaru a Toyota

10.března 2011 00:01
Honda, Subaru, Toyota
Americký rádce spotřebitelům, který se zabývá i auty, určil letos jako tři nejlepší japonské automobilky. Autům magazín Consumer Reports přisuzuje body za to, jak si vedou v testech. Letos vycházel z 270 testů jednotlivých modelů. Na výsledcích se podílí velkou měrou i vlastní průzkum spolehlivosti, který magazín provádí mezi více než milionem motoristů.
 
celý článek
 

Dekra označila za krále kvality duo Audi A6 a Opel Insignia

27.prosince 2010 00:01
Dekra
Německé stanice technické kontroly mezi sebou bojují o zákazníky mimo jiné tím, že sestavují žebříčky aut podle množství závad. Po konkurenčních zkušebnách TÜV a GTÜ přišla na konci roku se svými statistikami spolehlivosti také Dekra. Podle ní si na povinných prohlídkách nejlépe vedou vozy Audi A6 a Opel Insignia. Neztrácejí se ani Škody Octavia.
 
celý článek
 

TÜV: S krizí se zhoršuje stav aut, statistikám spolehlivosti vládne Toyota Prius

20.prosince 2010 00:00
TÜV SÜD
Ekonomická krize se negativně projevuje na stavu aut, tvrdí německá organizace TÜV, která provozuje v sousední zemi největší síť stanic technických kontrol. Své poznatky o nejprodávanějších modelech přijíždějících na povinné prohlídky jako každý rok promítla do žebříčků. Novým králem spolehlivosti či kvality je hybridní Toyota Prius. Škodovky se pohybují v průměru.
 
celý článek
 

Škodovky uspěly v britské čtenářské anketě

22.listopadu 2010 00:01
Škoda Auto
První místo v kategorii menších rodinných vozů, druhé mezi kombíky, čtvrté na poli minivanů, páté nejlepší 4x4, devátá pozice v segmentu malých aut a minivozů. A celkové vítězství Škody coby nejlepšího výrobce aut… Letošní výsledky v anketě mezi 30 000 čtenáři serveru What Car?, která zkoumala, jaká auta se jim líbí, potvrzuje dobytí Britských ostrovů po souši.
 
celý článek
 

Subaru vládne v průzkumu spokojenosti majitelů aut

10.listopadu 2010 00:01
Petr Buček
Ani Mercedes, ani BMW nebo Audi, ale Subaru, Lexus, Mitsubishi, Honda a Dacia. Němečtí majitelé aut jsou nejspokojenější se svým vozem tehdy, když vlastní některou z uvedených značek z Asie nebo Rumunska. Je to i tím, že zákazníci kupující drahé německé značky mají větší očekávání a vyžadují vyšší kvalitu než třeba v případě Dacie. Škodovka je mezi 35 sledovanými značkami na 15. místě.
 
celý článek
 

Škoda Roomster opět zabodovala na technických prohlídkách

29.října 2010 00:00
GTÜ
Sítě stanic technických kontrol v sousedním Německu sbírají data o prohlížených autech a každý rok vydávají žebříčky podle počtů závad. Třetí největší řetězec STK pod hlavičkou GTÜ stejně jako loni označil za jedno z nejméně problémových aut Škodu Roomster mezi velkoprostorovými vozy.
 
celý článek
 

Škodovky dále vylepšují svou pověst: v Německu jsou čtvrtou nejlepší značkou

8.června 2010 00:00
Škoda Auto
Proměna mladoboleslavské značky od doby, kdy byla jen terčem vtipů, až po symbol kvality pokračuje. V aktuálním vydání německého žebříčku AutoMarxX patří Škodě čtvrtá příčka mezi 33členou konkurencí. První tři místa před Škodou patří výrobcům exkluzivních vozů BMW, Audi a Mercedes. V hodnocení bezpečnosti je Škoda pátá nejlepší.
 
celý článek
 

Statistikám žlutých andělů vévodí spolehlivé mercedesy, škodovky jsou průměrné

3.května 2010 00:01
GDV
Nejméně zaměstnávají německé žluté anděly majitelé mercedesů, moc problémů nemívají ani vozy značek BMW a Citroën. Častým cílem výjezdů silniční služby jsou naopak automobily Ford Transit, Opel Vectra, Chevrolet Matiz a Renault Kangoo. Fabie a octavie si vedou průměrně, lépe je na tom roomster.
 
celý článek
 
|< < 1|2|3|4|5|6... > >|
 

1.10.2023 21:35:35
 

Sledujte AutemBezpečně.cz na: Facebooku