Domů > Testy > Testy (statistiky) spolehlivosti aut

Britové jsou letos nejvíce spokojení s Hyundai i30, značkám vládne Škoda

14.dubna 2010 00:01
Hyundai
V letošním průzkumu spokojenosti s osobními vozidly na Britských ostrovech překvapivě zvítězilo auto nižší střední třídy vyráběné v českých Nošovicích. Je to poprvé za devět let pořádání průzkumu, co si absolutní triumf odvezl korejský vůz. A prý že jsou Britové zpovykaní.
 
celý článek
 

Důvěra ve značku Toyota klesá, ve spolehlivosti stále drží horní příčky

22.března 2010 00:03
Toyota
Toyota je se svou pověstí jako na houpačce. V jednom průzkumu, který se respondentů ptal, jak vnímají kvalitu aut konkrétní značky, spadla Toyota během posledních pár měsíců z prvního místa na šesté. V jiném průzkumu, tentokrát renomované agentury J. D. Power, který u americké veřejnosti zjišťoval, jak kvalitní je v jejich očích ta která značka, se Toyota umístila v první desítce z šestatřiceti značek.
 
celý článek
 

Cena „Žlutý anděl“: Nejlepším autem je Mercedes E, nejkvalitnějším Subaru Justy

19.ledna 2010 00:04
Subaru
Vedle řady testů a porovnání aut uděluje německý autoklub ADAC jednou ročně ocenění nazvané Žlutý anděl. Nejlepším autem se letos stal Mercedes třídy E, cenu za kvalitu si odnesl vůz Subaru Justy. Škoda Yeti skončila mezi nejlepšími auty devátá, mezi značkami je Škoda osmá.
 
celý článek
 

U britské STK propadaly nejčastěji renaulty

18.ledna 2010 00:04
Renault
Až třetina všech vozů Renault Mégane, které jejich majitelé přivezli ve Velké Británii před třemi lety k technické prohlídce, nevyhovělo požadavkům. Srovnání se dostalo ven z uzavřených archivů až po uplatnění práva na informace, které vznesla rozhlasová stanice BBC.
 
celý článek
 

TÜV: Na jedničku si vedou na prohlídkách auta z Německa a Japonska

18.prosince 2009 00:05
TÜV
Závěr roku přináší zajímavé údaje pro všechny, kdo se zajímají o žebříčky spolehlivosti vydávané německými stanicemi technických kontrol. V první půlce týdne vyhlásila své favority DEKRA, na jeho konci se přidal TÜV. Vítězi TÜV Reportu 2010 jsou Porsche 911, Volkswagen Golf Plus a Toyota RAV4. Naopak označení „obr v počtu závad“ patří vozům Kia Carnival, Chrysler Voyager a Ford Ka.
 
celý článek
 

Nejméně závad odhalily technické kontroly u vozů Audi A6 a Opel Corsa

16.prosince 2009 00:01
DEKRA
Společnost DEKRA stejně jako loni vyhlásila Audi A6 autem s nejméně poruchami na technických kontrolách v Německu. Druhým vítězem spolehlivosti při povinných prohlídkách se stal Opel Corsa. Mezi škodovkami si nejlépe vedou octavie, které dokonce kralují své třídě mezi auty s více než 100 tisíci najetými kilometry. Na čele přehledů aut s velkým prostorem se objevuje také Škoda Roomster.
 
celý článek
 

Nejspolehlivějším vozem britských firemních flotil je Honda Civic

23.listopadu 2009 00:05
Honda
Věc nevídaná – Honda Civic předjela BMW třetí řady. Alespoň co se spolehlivosti týče. V největším průzkumu tohoto druhu mezi padesáti firmami, které spravují na 840 tisíc firemních vozidel, získal zástupce nižší střední třídy nejvíce hlasů. BMW mělo svou trojkovou řadu až na druhém místě, ale určitě netahá za kratší konec provazu. V hodnocení značek si prvenství odnesla firma z Bavorska a Hondu nechala na oplátku za sebou.
 
celý článek
 

Roomster je nejspolehlivější ve své třídě, ukázaly technické kontroly

5.listopadu 2009 00:04
Škoda Auto
Škoda Roomster přijíždí na první technickou prohlídku s nejmenším počtem závad mezi velkoprostorovými vozy. Malá auta nejlépe na prohlídkách reprezentuje Nissan Note, větší vozům vládne ve spolehlivosti Toyota Prius, ve střední třídě nemají problémy na stanicích technické kontroly majitelé Saabu 9-3. Vyplývá to ze statistik, které uveřejnil německý magazín Auto Zeitung.
 
celý článek
 

V Německu jsou spokojenější s japonskými auty než s domácími značkami

2.listopadu 2009 00:01
Subaru
Spokojení němečtí řidiči jezdí v subaru, lexusech a jaguarech. Naopak nejméně jsou ze svého auta šťastní majitelé renaultů, peugeotů a chevroletů. Škoda je 13. nejoblíbenější značkou ze 36 sledovaných. Žebříček sestavil německý autoklub ADAC na základě odpovědí 42 700 čtenářů magazínu Motorwelt, který posílá svým členům.
 
celý článek
 

Nejspolehlivějším vozem roku 2008 je Audi A6, řekla DEKRA

15.září 2009 15:32
A6070007
Německá DEKRA nechala vloni prověřit ve svých stanicích technické kontroly na 15 milionů aut. Jako nejspolehlivější co do počtu závad se ukázalo Audi A6.
 
celý článek
 
|< < 1|2|3|4|5|6... > >|
 

26.9.2023 14:44:46
 

Sledujte AutemBezpečně.cz na: Facebooku