Domů > Reklamní články

Nákup auta – přepis vozidla je nyní jednodušší

16.října 2020 10:57
Negative Space, Pexels
Rozhodli jste se pro koupi auta, vybrali to nejlepší, zkontrolovali jeho technický stav a s původním majitelem jste si „plácli“. Co teď? Dříve zdlouhavý proces přepisu vozidla se zjednodušil a nyní lze auto převést na nového majitele mnohem jednodušeji. Díky našemu návodu na nic nezapomenete.
 
celý článek
 

Po městě nebo k moři? Která navigace v mobilu je nespolehlivější?

15.září 2020 14:31
ÖAMTC
Chystáte se na delší cestu autem a neznáte přesnou trasu? Vybavte se spolehlivou navigací, kterou jednoduše stáhnete do svého mobilu. Většina z nich je dostupná ve verzi pro iPhony i mobily s operačním systémem Android. Co vám nabízí a čím se od sebe liší?
 
celý článek
 

Víte, jak se vyvíjela cena povinného ručení?

3.září 2020 16:43
Unsplash.com
S vlastnictvím auta nutně přichází i povinnost sjednání povinného ručení. Zadarmo to ovšem není a ročně vás může stát i pár tisíc korun. Co všechno ovlivňuje cenu povinného ručení a jaká je dnes v porovnaní s předchozími léty?
 
celý článek
 

6 důvodů, proč se vyplatí pořídit vanu do kufru auta

14.května 2020 13:06
Autodoplnky-obchod.cz
Převážení věcí v kufru auta může během chvilky proměnit zářící interiér na malou ušpiněnou katastrofu. A vyčistit pak podlážku od oleje, limonády či bláta dá zabrat. Co hůř, mnohdy nelze původní stav zcela zachránit.
 
celý článek
 

Jak zrušit povinné ručení

31.března 2020 09:48
Top pojištění

Přemýšlíte jak zrušit povinné ručení? Pravda, vždycky to není úplně jednoduché, přeci jen musí být ve většině případů splněny určité podmínky. Kdy tedy lze povinné ručení zrušit a jak na to? Právě na to jsme se zaměřili v tomto článku.

 
celý článek
 

Bezpečně po Čechách i Evropě s karavanem na tažném zařízení

30.března 2020 16:01
ÖAMTC
Jezdíte rádi autem a milujete určitou nezávislost? Oželíte s klidem komfort hotelů, ba i ubytoven jenom kvůli tomu, abyste se cítili nezávislí a svobodní? Potom je pro vás karavan to pravé. Budete mít kdykoliv k dispozici domov se vším, co máte rádi, jednoduše proto, že si ho povezete s sebou.
 
celý článek
 

Ještě na autě nemáte alu kola? Podívejte se, jaké mají výhody

11.června 2019 20:32
Alukola-obchod.cz
Každý správný motorista neustále hledá něco nového, čím by vylepšil svůj vůz. Jednou z možností, jak zvýraznit vzhled a dosáhnout lepších jízdních vlastností, je pořízení nových hliníkových kol. Na výběr máte z více variant. Jedno ale mají kola z lehkých slitin společné. Mají řadu praktických výhod. V článku se dozvíte, jaké jsou důvody pro jejich pořízení a do jakých situací jsou tyto disky vhodné.
 
celý článek
 

Čeká vás cesta autem? Nezapomeňte se řádně připravit

28.května 2019 14:33
Ilustrační
Máte v blízké době naplánovanou delší cestu autem? V tom případě si s sebou nezapomeňte vzít i svačinu. Lahev s vodou je samozřejmostí. Máme pro vás několik tipů, co si s sebou sbalit na cesty.
 
celý článek
 

Co hrozí vám a vašemu automobilu? Tipy, jak se chránit

7.května 2019 11:56
Doprava
Možná se děsíte toho, že vaše poklidná cesta po vozovce skončí hrozivou nehodou. Jaké jsou nejčastější příčiny autonehod a jak proti rizikům ochránit sebe i váš vůz?
 
celý článek
 

Přechod z autoškoly k samostatnému řízení - na co si dát pozor?

20.února 2019 17:15
Nobe.cz
Naučit se řídit v autoškole za pomoci instruktora je jedna věc, ale řídit zodpovědně na vlastní nebezpečí po dokončení autoškoly je věc druhá. Drtivá většina lidí dnes dělá řidičský průkaz kolem osmnáctého věku, samozřejmě najdou se i ti, kteří se pustí do jízd v autoškole až ve věku pozdějším.
 
celý článek
 
|< < 1|2|3|4|5|6|7|8|9... > >|
 

26.3.2023 17:57:42
 

Sledujte AutemBezpečně.cz na: Facebooku