Domů > Reklamní články

Nehodovost v květnu 2021: Porovnání s předchozími lety

22.června 2021 14:23
Per Lööv, Unsplash
Silniční provoz si v letošním květnu vyžádal několik desítek lidských životů a řidiči způsobili více než 8 000 nehod. Statistické údaje jsme porovnali s květnem v letech 2020 a 2019 – jaké jsou meziroční rozdíly a měla na provoz a počet nehod vliv pandemie covidu-19?
 
celý článek
 

Nákup auta – přepis vozidla je nyní jednodušší

16.října 2020 10:57
Negative Space, Pexels
Rozhodli jste se pro koupi auta, vybrali to nejlepší, zkontrolovali jeho technický stav a s původním majitelem jste si „plácli“. Co teď? Dříve zdlouhavý proces přepisu vozidla se zjednodušil a nyní lze auto převést na nového majitele mnohem jednodušeji. Díky našemu návodu na nic nezapomenete.
 
celý článek
 

Po městě nebo k moři? Která navigace v mobilu je nespolehlivější?

15.září 2020 14:31
ÖAMTC
Chystáte se na delší cestu autem a neznáte přesnou trasu? Vybavte se spolehlivou navigací, kterou jednoduše stáhnete do svého mobilu. Většina z nich je dostupná ve verzi pro iPhony i mobily s operačním systémem Android. Co vám nabízí a čím se od sebe liší?
 
celý článek
 

Víte, jak se vyvíjela cena povinného ručení?

3.září 2020 16:43
Unsplash.com
S vlastnictvím auta nutně přichází i povinnost sjednání povinného ručení. Zadarmo to ovšem není a ročně vás může stát i pár tisíc korun. Co všechno ovlivňuje cenu povinného ručení a jaká je dnes v porovnaní s předchozími léty?
 
celý článek
 

6 důvodů, proč se vyplatí pořídit vanu do kufru auta

14.května 2020 13:06
Autodoplnky-obchod.cz
Převážení věcí v kufru auta může během chvilky proměnit zářící interiér na malou ušpiněnou katastrofu. A vyčistit pak podlážku od oleje, limonády či bláta dá zabrat. Co hůř, mnohdy nelze původní stav zcela zachránit.
 
celý článek
 

Jak zrušit povinné ručení

31.března 2020 09:48
Top pojištění

Přemýšlíte jak zrušit povinné ručení? Pravda, vždycky to není úplně jednoduché, přeci jen musí být ve většině případů splněny určité podmínky. Kdy tedy lze povinné ručení zrušit a jak na to? Právě na to jsme se zaměřili v tomto článku.

 
celý článek
 

Bezpečně po Čechách i Evropě s karavanem na tažném zařízení

30.března 2020 16:01
ÖAMTC
Jezdíte rádi autem a milujete určitou nezávislost? Oželíte s klidem komfort hotelů, ba i ubytoven jenom kvůli tomu, abyste se cítili nezávislí a svobodní? Potom je pro vás karavan to pravé. Budete mít kdykoliv k dispozici domov se vším, co máte rádi, jednoduše proto, že si ho povezete s sebou.
 
celý článek
 

Ještě na autě nemáte alu kola? Podívejte se, jaké mají výhody

11.června 2019 20:32
Alukola-obchod.cz
Každý správný motorista neustále hledá něco nového, čím by vylepšil svůj vůz. Jednou z možností, jak zvýraznit vzhled a dosáhnout lepších jízdních vlastností, je pořízení nových hliníkových kol. Na výběr máte z více variant. Jedno ale mají kola z lehkých slitin společné. Mají řadu praktických výhod. V článku se dozvíte, jaké jsou důvody pro jejich pořízení a do jakých situací jsou tyto disky vhodné.
 
celý článek
 

Čeká vás cesta autem? Nezapomeňte se řádně připravit

28.května 2019 14:33
Ilustrační
Máte v blízké době naplánovanou delší cestu autem? V tom případě si s sebou nezapomeňte vzít i svačinu. Lahev s vodou je samozřejmostí. Máme pro vás několik tipů, co si s sebou sbalit na cesty.
 
celý článek
 

Co hrozí vám a vašemu automobilu? Tipy, jak se chránit

7.května 2019 11:56
Doprava
Možná se děsíte toho, že vaše poklidná cesta po vozovce skončí hrozivou nehodou. Jaké jsou nejčastější příčiny autonehod a jak proti rizikům ochránit sebe i váš vůz?
 
celý článek
 
|< < 1|2|3|4|5|6|7|8|9... > >|
 

1.10.2023 21:30:24
 

Sledujte AutemBezpečně.cz na: Facebooku