Domů > Reklamní články

Ohlédnutí za americkými ikonami

22.ledna 2019 12:51
Veteran-Prodej.cz
Je známým faktem, že Američané chtějí vše větší a rychlejší. Tomu přesně odpovídá jejich automobilová kultura. Není to v žádném případě špatná vlastnost. Díky své odlišnosti zná význam pojmu “americký vůz” snad každý člověk, který se jen okrajově zajímá o automobily. Americké vozy vynikají hlavně polykáním kilometrů a litrů paliva.
 
celý článek
 

Průvodce výběrem autorádií: Jaká existují a co umí?

7.ledna 2019 14:34
Blaupunkt
Vybíráte si nové autorádio, ale netušíte, jaké vybrat a co by mělo umět? Poradíme, jak vybírat, na co si dát pozor a na kolik vás dnes kvalitní autorádio vyjde.
 
celý článek
 

Potřebujete tažné zařízení? Poradíme vám, jak při jeho výběru postupovat

19.listopadu 2018 11:28
Thule
Pro někoho je naprosto nepředstavitelné mít vozidlo bez tažného zařízení. Jestliže jste se rozhodli pořídit pro osobní či firemní účely tažné zařízení, neměli byste jeho výběr podceňovat, protože jinak byste nakonec s prvkem nebyli spokojení. V následujících řádcích vám tedy prozradíme, jak při výběru postupovat, abyste neudělali chybu, kvůli které by nastalo zklamání.
 
celý článek
 

Renault Clio Grandtour: Elegán nabízející spousty prostoru a inovativní funkce

3.srpna 2018 11:26
Renault
Uvažujete o nákupu nového vozu, který bude hezký vypadat, disponovat spoustou funkcí, a ještě navíc pojme dostatečné množství různých věcí? Pokud ano, pak jednoznačně vsaďte na Renault Clio Grandtour. Právě on totiž dokáže bez problémů tyto charakteristiky do puntíku naplnit, a to nemluvíme o bezpečnosti. O tu starají nejen boční a hlavové airbagy, ale i ABS či elektronický stabilizační systém ESC a další funkce, o nichž se určitě dozvíte v následujících řádcích.
 
celý článek
 

I vaše auto si zaslouží voskování

4.června 2018 15:06
Škoda Auto
Pravidelná péče o vzhled automobilu patří u většiny motoristů k jakýmsi samozřejmostem. Standardně se myje karoserie, vysává interiér auta a leští palubní deska. Mnohdy se ale zapomíná i na některé specifické záležitosti, jež by neměly být opomenuty.
 
celý článek
 

S operativním leasingem jezdíte bez starostí

22.května 2018 14:41
Audi
Zájem o operativní leasing v poslední době roste. Soukromé osoby i firmy začínají objevovat jeho výhody a možná i pro vás by mohl být skvělým řešením, jak si dopomoct k novému automobilu prakticky bez starostí.
 
celý článek
 

Jak bezpečné jsou vozy VW?

23.dubna 2018 15:04
Volkswagen
Bezpečnost na silnicích s novými vozy získává úplně jiný rozměr. Kromě bytelné konstrukce a airbagů si s sebou nové vozy přinesly mnoho asistentů, kteří zvyšují bezpečnost i pro chodce. Nehod je bohužel stále dost, díky bezpečným autům se však snižuje počet smrtelných nehod. Podívejme se teď společně, jak na tom je s bezpečností přední německý výrobce automobilů Volkswagen.
 
celý článek
 

Letní pneumatiky 195/65 R15: Hankook Ventus Prime3 K125, překvapivý výherce testu letních pneu

12.března 2018 12:10
Hankook
Zima pomalu končí a vaše auto bude opět volat po letním obutí. Pokud už desén starých pneumatik nedopovídá, budete muset koupit nové. S nadsázkou řečeno, mnohdy se vyplatí spíše šetřit na vlastních botách a připlatit za kvalitní gumy pro vašeho čtyřkolového mazlíka. Pokud nevíte, jakou značku letních pneumatik volit, jste na správném místě. Máme pro vás totiž výsledky testu letních pneu, jehož autorem je německý automobilový magazín Autobild. Testy se zabývaly především brzdnou drahou. Jak to všechno dopadlo a které pneumatiky opravdu stojí za zvážení v kategorii 195/65 R15, vám povíme v následujících řádcích.
 
celý článek
 

Sjeté pneumatiky? Riskujete, že vám pojišťovna nedá ani korunu

29.ledna 2018 08:02
Bigstock
Říkáte si, že to letos s těmi pneumatikami ještě doklepete? Dejte si pozor, hloubka dezénu totiž ovlivňuje nejenom vaši bezpečnost na cestách, ale také to, jestli vám pojišťovna zaplatí škodu v případě nehody.
 
celý článek
 

Dosloužilo vám auto? Rychlá půjčka vyřeší váš problém do několika hodin

10.října 2017 12:04
Honda
Může se to stát každému. Ač se o automobil staráte, jak nejlépe to jde, roky se nedají zastavit. Čím je vaše vozidlo staršího data výroby, tím větší je pravděpodobnost, že se porouchá, nebo dokonce vypoví službu natrvalo. Naštěstí je tu poměrně jednoduché a časově nenáročné řešení. S rychlou půjčkou si můžete jít koupit nový vůz už za několik hodin od schválení úvěru.
 
celý článek
 
|< < 1|2|3|4|5|6|7|8|9... > >|
 

26.3.2023 17:28:34
 

Sledujte AutemBezpečně.cz na: Facebooku