Domů > Reklamní články

Proč nedojíždět zimní pneumatiky v létě

17.února 2017 14:46
Goodyear
Podle zákona musí mít letní pneumatiky hloubku dezénu minimálně 1,6 mm. O maximální hloubce už se nic neříká, takže není divu, že vynalézaví Češi velmi rádi dojíždí staré zimní pneumatiky v létě. Co s nimi taky jiného, když už nedosahují požadovaných 4 mm pro zimní provoz. Přece je nevyhodíte, ne?
 
celý článek
 

Dětské sedačky do auta jsou povinné – vyberte si je v e-shopu Srba Servis

15.února 2017 21:47
Sun Marketing
Dětské autosedačky jsou od roku 2006 povinné na všech typech komunikací.
 
celý článek
 

V USA bez auta ani ránu. Jak ale najít tu nejlevnější autopůjčovnu?

7.ledna 2017 09:43
Dodge
Chystáte se na vytouženou cestu do USA, kde budete cestovat mezi několika městy? V tom případě se neobejdete bez dopravního prostředku – ideálně automobilu, protože v Americe není tak propracovaný systém veřejné dopravy, na jaký jste zvyklí u nás. Z amerických autopůjčoven však nemusíte mít strach, jsou cenově dostupné a jednají transparentně. Alespoň většinou...
 
celý článek
 

Autovrakoviště na Moravě provede ekologickou likvidaci vašeho vozidla zcela zdarma

28.listopadu 2016 11:34
Petr Buček
Přijít při nehodě o auto je samo o sobě tragickou záležitostí. Bohužel se na tuto událost nabalují další a další problémy, které je třeba řešit. Jednou z palčivých otázek je, co udělat s vrakem. Poradíme vám, jak se nepoužitelného automobilu zbavit zdarma a ekologickým způsobem.
 
celý článek
 

Povinné ručení chrání i vaše blízké

29.září 2016 15:39
Petr Buček
Platit povinné ručení musí podle zákona každý majitel nějakého vozidla. V případě nehody je z něj vyplácena škoda třetím osobám, což jsou nejen lidé jedoucí v ostatních autech, ale i vaši spolujezdci. Není tohle dostatečný důvod k důkladnému výběru ručení?
 
celý článek
 

Sháníte zimní pneu? Přečtěte si recenze

5.září 2016 16:39
TCS
Zákon říká, že zimní pneumatiky je potřeba mít obuté mezi 1. listopadem a 31. březnem, pokud je na silnici sníh, led nebo námraza. Mnoho lidí si tedy z této interpretace vykládá, že si kupovat zimní pneu vlastně vůbec nemusí. To je sice pravda, ale jen pokud nebudete ve sněhu, ledu a námraze vůbec vyjíždět. A na to nemůžete spoléhat.
 
celý článek
 

Nová Škoda Fabia: Nejkrásnější malé auto z koncernu VW vyniká i v jiných ohledech

15.srpna 2016 12:22
Škoda

Líbí se vám nové modely vozů Škoda? Nejste sami. Vždyť i samotný Ferdinand Piech označil Fabii za nejkrásnější malé auto celého koncernu VW. V každém případě jde o jeden z nejdůležitějších modelů automobilky Škoda. Během uplynulých 16 let se prodalo více než 3,5 milionu vozů první a druhé generace. Češi si malou Škodovku zamilovali a nedají na ni dopustit. Pokud si pohráváte s myšlenkou na obměnu vozového parku a rádi byste se stali majitelem nejnovější generace, nepřestávejte číst. Prozradíme vám, jaká nová Fabia je. 

 
celý článek
 

Aktivní dovolená vlastním autem: Jak vybrat střešní nosiče

15.srpna 2016 12:20
Petr Buček
Vyrazit na dovolenou vlastním autem třeba i do vzdálených destinací k moři dnes není žádný zvláštní luxus. Spousta z nás ale nechce trávit čas pouze poleháváním na pláži. Milujeme pohyb a rádi si ho dopřejeme v různých podobách jak v létě, tak i v zimě. To s sebou samozřejmě nese i jakousi povinnost vzít si vlastní vybavení. Jen málokdo má velký automobil, který zvládne pojmout všechny věci do svého interiéru. I proto se vyplatí sehnat kvalitní střešní nosiče a boxy. Co všechno tedy brát v potaz při jejich výběru? Právě na tuto otázku se soustředíme v následujících řádcích.
 
celý článek
 

SUV, MPV nebo kombík? Jak vybrat ideální auto pro rodinu

12.července 2016 15:11
Škoda
Vozy SUV jsou v poslední době čím dál populárnější a díky své univerzalitě se derou do pozice oblíbených rodinných aut. S tím, jak roste nabídka SUV v autobazarech, čím dál víc SUV konkurují klasickým kombi nebo rodinným MPV. Ačkoli jsou teď SUV v módě, zbývající dvě kategorie by neměli zákazníci při výběru rodinného vozu přehlížet. Každý typ auta totiž uspokojí specifické potřeby.
 
celý článek
 

Nová Volva S60 a V60: V roce 2016 ještě bezpečnější

30.května 2016 21:56
Volvo
Sedan Volvo S60 a kombi V60 přijíždějí do nového modelového roku s řadou vylepšení po stránce bezpečnosti i designu.
 
celý článek
 
|< < 1|2|3|4|5|6|7|8|9... > >|
 

26.3.2023 16:30:07
 

Sledujte AutemBezpečně.cz na: Facebooku