Domů > Reklamní články

Ojetý automobil byste si měli ještě před nákupem důkladně prověřit

12.května 2016 10:35
Škoda
Společnost Cebia zabývající se prověřováním automobilů zveřejnila statistiky, podle kterých až polovina automobilů na českých silnicích má upravený stav najetých kilometrů. To je známá věc, o níž se mluví již delší dobu. Nicméně nesprávný počet najetých kilometrů na tachometru může způsobit nemalé problémy. Zakoupíte předražené vozidlo, které by vás při nestočených kilometrech vyšlo o desítky tisíc korun méně. A s nákupem ojetého auta, jehož tachometr byl pod rukama podvodníků, je spojený také s bezpečnostními riziky.
 
celý článek
 

Hlášení pojistné události, dejte si na něm záležet a vyhnete se starostem

6.dubna 2016 20:08
AXA
Pokud vás na silnici potká nehoda, nezbývá vám nic jiného než zatnout zuby a jít ji řešit. Často se však stává, že domluva s další řidiči není tak hladká, abychom nepříjemnosti mohli co nejrychleji přejít a my mohli řešit, co opravdu potřebujeme. K tomu nám mohou pomoci některé z následujících tipů.
 
celý článek
 

Tip na originální hliníková kola

29.prosince 2015 13:07
Škoda
Vybavte svoje vozidlo skvělými a kvalitními alu disky. Hliníková kola vypadají velmi pěkně a skvěle dotvoří celkový dojem vašeho vozu. Jenže kde sehnat ta nejlepší? Podívejte se na náš tip, kde sehnat hliníkové disky.
 
celý článek
 

Sjednejte si autopojištění od ČSOB. Kompletně se o vás postará.

4.prosince 2015 11:46
Petr Buček

Pořizujete si nový vůz? Anebo máte povinné ručení u stejné společnosti již léta a přemýšlíte o tom, že platíte v porovnání se známými hodně a stálo by za zvážení porovnat nabídky jinde? Pro vás všechny kdo potřebují či chtějí kvalitní a přitom levné pojištění vozidel, přichází se zajímavou nabídkou ČSOB Pojišťovna. Díky ní budete dostatečně chráněni jak vy, tak váš automobil i škody, které způsobíte třetím osobám.

 
celý článek
 

Potřebujete dodávku? Půjčte si ji!

30.listopadu 2015 08:55
Fiat
Půjčování běžných automobilů se již stalo poměrně oblíbenou praxí a stále více využívanou službou. Proč si tedy nepůjčit dodávku, když potřebujete převést větší náklad? Půjčovna dodávek nabízí podobné podmínky jako každá jiná autopůjčovna. Pojďte se podívat blíže, jak je to s půjčováním a jaké to má výhody.
 
celý článek
 

Ochranná ruka havarijního pojištění

30.listopadu 2015 08:41
Petr Buček
Není pojištění jako pojištění. Mnozí majitelé vozidla však v této oblasti neustále tápou, proto rozdíl mezi povinným pojištěním a pojištěním havarijním uvedeme na pravou míru. Ideálním stavem by samozřejmě bylo, kdyby řidiči jezdili ukázněně a nedocházelo tak k žádným nehodám. To je ovšem zcela nereálná idea a abychom nebyli nespravedliví, jsou to také přírodní živly, které pojištění vozidla vyžadují. Ono totiž i poctivý a zkušený řidič je na ledovku či sněhové závěje krátký, ať už jezdí jakkoli opatrně. V souvislosti s provozem vozidla uzavíráme dva typy pojištění a to povinné ručení a havarijní pojištění.
 
celý článek
 

Jak poznat nejlepší povinné ručení na trhu? Jednoduše, online a zdarma

30.října 2015 16:28
AOF
Povinné ručení je základní podmínkou provozu motorového vozidla na komunikacích v České republice. A stejně jako každý produkt na světě se i povinná ručení dělí na ta výhodná a nevýhodná. Jaké je to vaše? Víte to vůbec?
 
celý článek
 

Co všechno lze přepravovat ve střešních nosičích?

14.října 2015 14:51
Petr Buček
Střešní nosiče umožňují nový úložný prostor, do kterého se dají umístit věci, které se vám jinam už nevejdou, Jedná se hlavně o lyže nebo jízdní kola a jiné neskladné vybavení. Střešní nosiče nebo boxy jsou velmi vhodným příslušenstvím, pokud rádi cestujete a sportujete. Pojďte se podívat. co všechno v nich můžete přepravovat.
 
celý článek
 

Jak na nenechavé zloděje kol?

21.září 2015 19:57
Sun Marketing x 2
Máte-li na voze krásná nová litá kola a nechcete o ně přijít, je dobré je zabezpečit. Pro podobné případy jsou doporučovány bezpečnostní šrouby kol, přičemž se dají pořídit buď šrouby, nebo matice. Jejich využití je však prakticky stejné a to ochránit kola před demontáží běžným nářadím.
 
celý článek
 

Jak správně vybrat offroad pneumatiky pro váš vůz?

9.září 2015 16:51
Sun Marketing x 2
Pneumatiky bezesporu patří k nejdůležitějším součástem každého automobilu. Jejich funkce jsou jasné - zajistit bezpečnou a spolehlivou jízdu na každém povrchu a za jakéhokoli počasí. Pro vozy SUV a offroad s pohonem 4 × 4 to pak platí dvojnásob. Tyto automobily jsou totiž zpravidla určeny i do obtížnějších terénů než klasické osobáky a je třeba se na pneumatiky dokonale spolehnout. Jak tedy správně vybírat?
 
celý článek
 
|< < 1|2|3|4|5|6|7|8|9... > >|
 

26.3.2023 18:12:32
 

Sledujte AutemBezpečně.cz na: Facebooku