Domů > Reklamní články

Odtah do servisu, noc v hotelu nebo oprava auta? Co vše zahrnují asistenční služby

22.května 2015 18:13
Petr Buček
Nadstavbou povinného ručení nebo havarijního pojištění jsou takzvané asistenční služby. Dnes už je nabízí většina partnerských pojišťoven. Bezplatná varianta se vztahuje zejména k pomoci při dopravních nehodách. Za nadstandardní péči si ale připlatíte. Víte, co všechno můžete v rámci asistenčních služeb využít?
 
celý článek
 

Subaru EyeSight – druhý pár očí na silnici

30.dubna 2015 13:17
Subaru

Do autosalonů Emil Frey právě dorazily první kusy nejnovější generace Subaru Outback. 

 
celý článek
 

Stop & relax – tipy jak překonat zuřivost na silnicích

25.dubna 2015 10:47
ÖAMTC

Ať je vaše povaha sebeklidnější a flegmatická, jednou to prostě přijde. Nedostanete přednost, auto před vámi jede zbytečně pomalu, chodci se plouží přes cestu i mimo přechod jako šneci. Výbuch emocí za volantem však většinou přináší větší rizika pro samotné bouřliváky, než jejich úmyslné či nevědomé vyvolavatele. Jen v první polovině loňského roku policejní statistiky udávají v součtu přes 12 tisíc dopravních nehod způsobených nevhodným stylem jízdy. Právě proto je zde 7 tipů, jak se vyhnout návalům zuřivosti a předcházet tak dopravním nehodám i zdravotním komplikacím.

 
celý článek
 

KELTSKÉ SLAVNOSTI V JESENÍKÁCH

25.dubna 2015 10:41
PS_20150303232213l.jpg
Srdečně zveme všechny, kteří se cítí být potomky Keltů, k návštěvě Keltských slavnostní letního slunovratu v Karlově pod Pradědem. Oslavme společně dávný keltský svátek a prožijme příjemný a pohodový víkend. Nádherný kout jesenické přírody na Vás čeká.
 
celý článek
 

Hledáte špičkovou nádrž na AdBlue? Doporučujeme BlueMaster!

19.března 2015 18:26
KE1.jpg
Jednotlivá vozidla musí mít nejen odpovídající technický stav, ale zároveň je nutné, aby splňovala evropské emisní normy. K tomuto účelu je používáno kapalné aditivum AdBlue, které je pochopitelně důležité náležitě skladovat.
 
celý článek
 

Účinná prevence dopravních nehod? Kvalitní náhradní díly!

19.března 2015 18:20
Svetluska2.jpg
Pořízení kvalitních náhradních dílů je účinnou prevencí proti dopravním nehodám. I sebelepší řidič toho totiž příliš nedokáže, pokud bude jeho vozidlo ve špatném technickém stavu.
 
celý článek
 

Pro rodinu, užitek nebo pro sport? Značka Renault nabízí všechny kategorie!

4.prosince 2014 14:09
Renault
V automobilovém průmyslu vznikají zejména 3 kategorie vozů - osobní, užitkové a sportovní. Výrobci se však stále častěji zaměřují pouze na jednu oblast výroby, ve které dosahují největších výsledků a na ostatní typy pomalu zapomínají. Dá se tedy říci, že značek, které nabízí opravdu komplexní sortiment, stále ubývá. Výjimkou mezi nimi je společnost Renault, v jejímž portfoliu naleznete všechny uvedené skupiny vozů.
 
celý článek
 

Vysoce kvalitní nádrže na AdBlue BlueMaster

18.listopadu 2014 22:15
KE1.jpg
AdBlue je roztok, který je používán ke snižování emisí znečišťujících látek ze vznětových motorů. Tuto kapalinu je nicméně nutné spolehlivě skladovat a zároveň ji odněkud vydávat. Proto jsou zde nádrže na AdBlue BlueMaster…
 
celý článek
 

Spočítali jsme: Kolik stojí vlastnictví či pronájem auta

4.listopadu 2014 14:22
Petr Buček
Způsobů, jak si v dnešní době pořídit automobil a financovat ho, je v současnosti hned několik. Základní možnosti jsou 2 – koupě automobilu nebo jeho pronájem. Ještě před několika lety byla koupě automobilu v drtivé většině případů nejvyužívanějším způsobem. V současnosti se ale stále více zájemců uchyluje k dlouhodobému pronájmu automobilu. Která varianta je výhodnější?
 
celý článek
 

Potřebujete ADR školení pro řidiče? Obraťte se na ČESMAD

24.října 2014 12:54
Mercedes-Benz
Být řidičem z povolání není jednoduchá práce a také s sebou nese spoustu odpovědnosti. Na to myslí zákony naší země i celé Evropy, které proto řidičům nařizují řadu povinností, mezi nimi i školení, která musí absolvovat. Jedním z nich je ADR školení pro řidiče, které je povinné pro všechny, jež přepravují nebezpečné věci. Za to, že řidiči ADR školením prošli, samozřejmě pak zodpovídá dopravce jako jejich zaměstnavatel.
 
celý článek
 
|< < 1|2|3|4|5|6|7|8|9... > >|
 

8.12.2023 10:18:14
 

Sledujte AutemBezpečně.cz na: Facebooku