Domů > Testy spolehlivosti

Testy spolehlivosti

Dekra označila za nejkvalitnější auta trojici Opel Astra, Opel Insignia a Renault Mégane

13.ledna 2012 00:01
Dekra

Konkurenční souboj mezi německými organizacemi TÜV a Dekra se odehrává mimo jiné také na poli statistik spolehlivosti. Dekra ve své nejnovější zprávě o kvalitě aut chválí vozy Opel Astra, Opel Insignia a Renault Mégane. Ale také trio Audi A4, Audi A6 a Mercedes třídy C.

 
celý článek
 

TÜV Report 2012: kompletní statistiky spolehlivosti odhalují výsledky škodovek a dalších aut

15.prosince 2011 00:01
TÜV

V Německu právě vychází TÜV Report pro rok 2012, který je uznávaným vodítkem při orientaci na trhu s ojetinami i s novými auty. Kompletní žebříčky prozrazují stav škodovek na technických prohlídkách, ale také všech konkurenčních aut.

 
celý článek
 

TÜV Report 2012: nejméně závad má Toyota Prius, dobře si vedou také Ford Fusion a Suzuki SX4

7.prosince 2011 00:01
TÜV

Podle společnosti TÜV, která v Německu provozuje síť stanic technických kontrol, je nejspolehlivějším autem hybridní Toyota Prius. Mezi nejlepšími se umístily také Toyota Auris, Mazda 2, Volkswagen Golf Plus nebo Ford Fusion.

 
celý článek
 

Řidiči jsou nejspokojenější s vozy Lexus, Subaru, Jaguar, Honda a Porsche

7.listopadu 2011 00:01
Lexus

Nejspokojenější majitele aut hledejte mezi těmi, kteří sedí za volantem některého z lexusů. Na druhou příčku si pohoršila další japonská automobilka Subaru. Ta ještě vloni žebříčku spokojenosti vládla.

 
celý článek
 

Yeti a Roomster jsou na špici ve statistikách spolehlivosti

21.září 2011 00:01
GTÜ

Terénní a velkoprostorová škodovka jsou v porovnání s konkurenty zárukou kvality a spolehlivosti. Zvláště výsledek yetiho označili tvůrci žebříčku za senzační. Mezi malými auty si vedou dobře korejské vozy značky Hyundai.

 
celý článek
 

Průzkum J.D. Power: Němci jsou nejvíce spokojení s Volvy, Mercedesy a Mazdami

13.července 2011 00:00
Dacia

V letošním průzkumu spokojenosti s vozem vlastněným dva roky vládnou podle firmy J.D. Power u našich západních sousedů auta německá a japonská. Škodovky dělají německým majitelům větší radost než Volkswageny, výborně si mezi renomovanou konkurencí stojí Dacia.

 
celý článek
 

Nejspolehlivější auta podle žlutých andělů: nejméně problémů mají německé modely

28.dubna 2011 00:01
ADAC
Německý autoklubu ADAC opět po roce zveřejnil žebříčky nejspolehlivějších a nejporuchovějších aut. Nejméně závad měly vloni auta z Německa, velmi dobře si vedou také škodovky.
 
celý článek
 

Britové milují Škodovky. Čím větší, tím lepší

26.dubna 2011 00:03
Škoda Auto
Motoristé ve Velké Británii se do aut z Boleslavi doslova zamilovali. V průzkumu Driver Power mezi desítkami tisíc ostrovních řidičů to české vozy letos natřely na modro-bílo-červeno autům i luxusnějších značek. Motoristé přisuzovali vlastnosti začínajícími na nej- autům, se kterými jezdí aspoň jeden rok.
 
celý článek
 
|< < 1|2|3... > >|
 

1.10.2023 20:59:50
 

Sledujte AutemBezpečně.cz na: Facebooku