Domů > Cestování Kombíky

Majitelé starších aut nesmí v Německu tankovat benzin E10, hrozí poškození motoru

1.září 2011 00:01
ADAC

U německých pump je už několik měsíců ke koupi benzin s označením E10. Toto palivo s 10procentním podílem biosložek představuje nebezpečí pro starší benzinové motory.

 
celý článek
 

Aktuální evropské ceny benzinu a nafty: v Chorvatsku a Slovinsku je levně

16.srpna 2011 00:01
Aral

Prázdniny se pomalu chýlí ke svému konci, auta s turisty však budou směřovat do zahraničí ještě nejméně do poloviny září. AutemBezpečně.cz přináší aktuální přehled cen benzinu a nafty po celé Evropě.

 
celý článek
 

Mapy Google sbírají informace z mobilů a pak ukazují dopravní zácpy

3.srpna 2011 00:01
Google Maps

V Česku a v dalších 12 evropských zemích začal Google na svých mapách zobrazovat aktuální informace o dopravní situaci. O hustotě dopravy je možné se dozvědět přímo v autě na displeji mobilního telefonu.

 
celý článek
 

Příhoda z dovolené: most zmizel, auta a lidi převáželi na náklaďácích

19.července 2011 00:01
Vegagerdin

Island je zemí, kde sopky neustále mění krajinu. Jindy zase přijde záplava, kterou má na svědomí ledovec. Voda s sebou vezme most a jelikož jde o hlavní a přitom jedinou silnici, nezbývá než převážet lidi i auta na nákladních speciálech.

 
celý článek
 

Levné autopůjčovny má Řecko a Turecko, nejdráž je ve Francii

11.července 2011 00:01
ADAC

Kdo si na dovolené najímá auto, měl by před podpisem smlouvy obejít více půjčoven. Cenový průzkum německého autoklubu ADAC v přímořských letoviscích zjistil, že rozdíl v půjčovném na jeden den činí v jednom městě až 149 eur.

 
celý článek
 

Co dělat, když se s autem při cestě na dovolenou děje něco neobvyklého?

4.července 2011 00:01
ÖAMTC

Když se auto porouchá, je to vždy nepříjemné. Pokud se něco podobného přihodí cestou na dovolenou, platí to dvojnásob. Automobilka Škoda radí, jak reagovat na rozsvícené varovné kontrolky nebo co dělat, když uniká olej. Rady přijdou vhod také majitelům vozů ostatních značek. 

 
celý článek
 

Test DVD přehrávače do auta: pohádky zaujmou, děti lépe snášejí dlouhé cesty

1.července 2011 00:01
Petr Buček

Rodiče s dětmi vyrážejí v létě auty napříč Evropou a lámou si hlavu, jak své potomky během půldenní cesty udržet v klidu. Dobrým pomocníkem jsou DVD přehrávače, které umožňují přehrávání oblíbených pohádek a filmů. Redakce AutemBezpečně.cz otestovala přístroj Philips PD 7022.

 
celý článek
 

Alpské tunely cestu prodraží, ale také zrychlí

29.června 2011 00:01
ADAC

Kdo se chystá na letní cestu přes Alpy, čeká ho vedle výdajů za dálniční známky také placení průjezd tunely nebo průsmyky. Podívejte se, kolik zaplatíte.  

 
celý článek
 

Test naložené octavie aneb jak se mění jízdní vlastnosti cestou na dovolenou

27.června 2011 00:01
ADAC

Plně zatížené auto s dovolenkovou výbavou se chová úplně jinak, než je řidič zvyklý po většinu roku. Test německého autoklubu ADAC zkoumal, jak se mění chování Škody Octavia Combi s nákladem.

 
celý článek
 

Test levných chladicích boxů do auta: rozdíly jsou v chlazení i v izolaci

20.června 2011 00:01
Waeco

Vysokým cenám za chlazené nápoje a za něco k snědku u čerpacích stanic se lze vyhnout s pomocí autoledničky. Jak dopadnul srovnávací test osmi chladicích boxů?

 
celý článek
 
|< < ...5|6|7|8|9|10|11|12|13 > >|
 

30.9.2023 7:42:11
 

Sledujte AutemBezpečně.cz na: Facebooku