Domů > Zprávy

Majitelé škodovek mohou nakupovat doplňky pro svá auta v novém e-shopu


velikost textu:
     
25.ledna 2012 00:01
 

Škodovka otevřela internetový obchod s nejrůznějšími doplňky pro vozy mladoboleslavské značky. Jedná se o e-shop, kde si je možné vybrat ze široké nabídky příslušenství pro všechny nabízené modely.


Škoda
Litá kola, hračky pro děti, oblečení, koberečky i další doplňky nabízí Škoda prostřednictvím elektronického obchodu 

Lidé nakupují stále více věcí na internetu a Škoda nechce zůstat pozadu. Na svých stránkách eshop.skoda-auto.cz spustila elektronickou prodejnu.

Nabízí všechny doplňky, pro které by jinak musel zájemce do showroomu se škodovkami.

Na výběr jsou například litá kola z doplňkové nabídky, koberečky, dětské autosedačky, kožené řadicí páky nebo adaptéry pro mobilní telefony.

Ale také střešní nosiče, nosiče kol, sněhové řetězy, kryty kol nebo střešní boxy.

„Veškeré díly a příslušenství ze sortimentu naší značky jsou kompatibilní s daným typem vozu, splňují náročná kvalitativní kritéria a procházejí přísnými interními testy, stejným vývojem a inovacemi jako díly použité přímo ve výrobě. 

To zaručuje jejich bezpečnost, mechanickou odolnost, bezproblémovou kompatibilitu a dlouhou životnost,“ slibuje Luboš Vlček ze Škody Auto, kde má na starost díly a příslušenství k vyráběným vozům.

Vedle příslušenství nabízí nový e-shop také dárkové předměty. Nechybí sportovní oblečení v barvách automobilky nebo hračky pro děti.

Sběratelé modelů si zase mohou v pohodlí svého domova objednat malé autíčko. A ti kdo se věnují důkladné péči o vzhled svého vozu, nakoupí v e-shopu autokosmetiku.

Objednané zboží je možné uhradit platební kartou, převodem z účtu, on-line platbou, nebo zasláním na dobírku.

Škoda tvrdí, že pokud je objednávka zaplacená před 15. hodinou nebo si zákazník zvolí úhradu dobírkou, vyrazí zboží směrem k zákazníkovi již následující pracovní den v rámci celé České republiky.

V případě, že cena objednávky dosáhne výše 2 000 Kč, zákazník neplatí poštovné ani balné.

(buč)


Čtěte také:

TESTY DOPLŇKŮ na AutemBezpečně.cz


 
Čtěte dále na téma:

Diskuse

 

Celkem 0 příspěvků.
 
Vážení čtenáři serveru AutemBezpečně.cz, vašich názorů si velmi vážíme. Naše internetová diskuse však má svá pravidla. Diskutujte proto slušně a neodbíhejte od tématu článku. Nevhodné příspěvky mažeme. Pokud chcete kontaktovat přímo redakci, klikněte sem. Redakce AutemBezpečně.cz

 

8.12.2023 10:07:15
 

Sledujte AutemBezpečně.cz na: Facebooku