Domů > Zprávy

Škoda představí v Ženevě studii pětidveřového kupé Vision C


velikost textu:
     
5.února 2014 13:26
 

Mladoboleslavská automobilka ukáže, jak by mohl vypadat její nový model, který se svou koncepcí podobá například Volkswagenu CC.


Škoda
Měsíc před ženevským autosalonem uveřejnila Škoda fotku své nové studie 

Škoda Vision C podle tiskového prohlášení automobilky "zahajuje další fázi dynamického rozvoje modelového portfolia a designu značky, který probíhá několik posledních let."

Automobilka v posledních letech hovoří o největší modelové ofenzívě v historii automobilky, která má dále rozšiřovat modelovou paletu. 

Na bázi octavie nebo superbu by tak mohla nabídnout další karosářskou variantu, která na své zádi připomíná vozy kupé - přestože má dva páry dveří. Škoda navíc slibuje zadní výklopnou stěnu neboli páté dveře. 

Ke své studii v tiskové zprávě dále uvádí: "Význam designu vozů Škoda roste a dokazuje emocionální náboj a sílu značky. 

Tvarosloví dynamicky elegantního pětidveřového kupé je úvodem do další etapy evoluce: Design značky Škoda bude expresivnější, dynamičtější a emocionálnější. Studie pětidveřového kupé zároveň ukáže možnosti inovativních koncepcí karoserií," popisuje novou studii tisková zpráva.

(red)


Vůz s tvary kupé se dvěma páry dveří nabízí Volkswagen v podobě modelu CC


 
Čtěte dále na téma:

Diskuse

 

Celkem 0 příspěvků.
 
Vážení čtenáři serveru AutemBezpečně.cz, vašich názorů si velmi vážíme. Naše internetová diskuse však má svá pravidla. Diskutujte proto slušně a neodbíhejte od tématu článku. Nevhodné příspěvky mažeme. Pokud chcete kontaktovat přímo redakci, klikněte sem. Redakce AutemBezpečně.cz

 

6.6.2023 21:24:10
 

Sledujte AutemBezpečně.cz na: Facebooku