Domů > Zprávy

Novinky z autosalonu v Ženevě: prohlédněte si fotogalerii


velikost textu:
     
7.března 2017 09:44
 

Ženevský autosalon představil nové kombíky i auta, která budou jezdit bez řidiče. Nechybí ani premiéry mezi stále oblíbenějšími vozy SUV.


Automobilky
Švýcarský Rinspeed i Volkswagen vystavují podobné auto. Bude takto vypadat vozidlo za 20 let? 

A tady je vize autonomního auta v podání Volkswagenu. Jmenuje se Sedric a automobilka říká, že se jedná o inkubátor nápadů pro autonomní jízdu. Budou tedy auta vypadat jako krabice? Možná ano, jak naznačuje další ženevská premiéra. Studie Honda NeuV má netradiční otvírání dveří.Ale nyní zpět do přítomnosti. Hyundai ukazuje v Ženevě své nové kombi i30.Dacia Logan MCV Stepway dostala podobně jako například Škoda Octavia Scout terénní vzhled. Světlá výška narostla o 5 centimetrů, pohon všech kol však rumunský kombík nedostane. Na rozdíl od Dacie přichází Opel v podobě Insignie kombi s velkou dávkou pohodlí a luxusu. 


Koncernový bratranec Škody Fabia, Seat Ibiza páté generace. Svými liniemi připomíná větší model Leon.


Kia Picanto má na délku 3,6 metru a porve se o přízeň milovníků nejmenších aut do města

POKRAČOVÁNÍ ZDE 
Diskuse

 

Celkem 0 příspěvků.
 
Vážení čtenáři serveru AutemBezpečně.cz, vašich názorů si velmi vážíme. Naše internetová diskuse však má svá pravidla. Diskutujte proto slušně a neodbíhejte od tématu článku. Nevhodné příspěvky mažeme. Pokud chcete kontaktovat přímo redakci, klikněte sem. Redakce AutemBezpečně.cz

 

26.3.2023 17:15:38
 

Sledujte AutemBezpečně.cz na: Facebooku