Domů > Zprávy

Jedna dětská autosedačka od narození až do výšky 150 cm: Joie Every Stage FX


velikost textu:
     
22.března 2017 15:39
 

Britský výrobce dětských autosedaček Joie nabízí výrobek, který doprovází dítě od narození až na práh puberty.


Joie

Rodiče vozící děti v autě většinou potřebují jednu sedačku pro novorozence, další od zhruba jednoho roku do tří let a pak třetí sedačku až do chvíle, než dítě přesáhne výšku 150 cm. Někdy výrobci spojují několik kategorií do jedné sedačky.

Britská firma Joie přišla se sedačkou, která nahrazuje všechny používané dětské autosedačky do jedné. Stojí okolo sedmi tisíc korun.

Autosedačka s názvem Joie Every Stage FX "roste" spolu s dítětem. Podle výrobce je vhodná od prvních dní po narození až do 12 let dítěte. 

Lékaři doporučují vozit novorozence nejméně do jednoho roku, ale klidně i déle, v protisměrné sedačce. Joie Every Stage FX to umožňuje. 

Výrobce uvádí, že malý cestující může v této sedačce sedět v protisměru až do svých 18 kilogramů. Ta se poté přenastaví a usadí v autě do směru jízdy. 

Nejdříve se dítě v této autosedačce asi do tří let poutá v sedačce integrovanými pásy, u větších dětí se používá bezpečnostní pás vozidla. 

Joie Every Stage FX má i jednu nevýhodu. Není ji možné použít jako tak zvané "vajíčko" pro přenášení novorozenců mimo auto.

PODÍVEJTE SE, JAK SEDAČKA JOIE EVERY STAGE FX FUNGUJE V AUTĚ:

(red)


VÝSLEDKY TESTŮ DĚTSKÝCH AUTOSEDAČEK


 
Čtěte dále na téma:

Diskuse

 

Celkem 0 příspěvků.
 
Vážení čtenáři serveru AutemBezpečně.cz, vašich názorů si velmi vážíme. Naše internetová diskuse však má svá pravidla. Diskutujte proto slušně a neodbíhejte od tématu článku. Nevhodné příspěvky mažeme. Pokud chcete kontaktovat přímo redakci, klikněte sem. Redakce AutemBezpečně.cz

 

26.9.2023 15:04:01
 

Sledujte AutemBezpečně.cz na: Facebooku