Domů > Reklamní články

6 důvodů, proč se vyplatí pořídit vanu do kufru auta


velikost textu:
     
14.května 2020 13:06
 
Převážení věcí v kufru auta může během chvilky proměnit zářící interiér na malou ušpiněnou katastrofu. A vyčistit pak podlážku od oleje, limonády či bláta dá zabrat. Co hůř, mnohdy nelze původní stav zcela zachránit.

Autodoplnky-obchod.cz Naštěstí existuje řešení. Nákupem vany do kufru se cestování a převážení nákladu v kufru stane bezproblémovým. Všemožných nehod už totiž nebude proč se bát. Pokud totiž k něčemu dojde, obsah zůstane jen na plastové či gumové vaně, auto netrpí. Vanu lze navíc kdykoli jednoduše vytáhnout ven a umýt.

Pojďme se na to ale podívat trochu detailněji. Proč je pořízení vany do auta dobrý nápad?


1. Velké nákupy bez problémů

Ať už zvolíte plastovou, gumovou, nebo plastovo-gumovou vanu do kufru, získáte tím pomocníka v boji s rozbitými lahvemi i otevřeným balením hořčice. Na podlážku se nic nedostane aneb konec starostem o skvrny. 


2. Pohodlný převoz domácích mazlíčků

Cestování s chlupatým mazlíkem není žádná legrace, především pokud nedokáže zůstat na místě a necítí se v autě pohodlně. Ve vaně do kufru ale můžete chlupatému příteli připravit pohodlný pelíšek. A kdyby se mu náhodou udělalo špatně nebo to nevydržel s potřebou, pro auto to takový problém nebude.

Praktická je vana také s ohledem na srst a chlupy. Jasně, ty se sice dokážou dostat úplně všude, většina ale v tomto případě ulpí na jednoduše vyčistitelných místech.


3. Konec dlouhého a úmorného čištění

Skvrny, nečistoty od mazlíka, ale také třeba hlínu po výletu na hory smyjete z vany do kufru za pár sekund. Stačí ji pouze vyjmout, ostříkat hadicí a nechat uschnout. Zvýšenou pozornost věnujte jenom v místech s protiskluzovou ochranou. Tam se špína může občas zachytit.

Po opláchnutí nechte vanu kompletně oschnout (protiskluzový povrch vodu nasaje a chvíli trvá, než se jí kompletně zbaví) a může zase zpátky.


4. Zimní a letní radovánky

Zimní a letní aktivity mají hodně odlišností, zároveň ale také jednu vlastnost společnou – často po nich zůstane halda vlhkého oblečení, stejně jako špinavé sportovní náčiní. S vanou se ale znečištění interiéru bát nemusíme. Klidně v kufru převážejte zablácené pohorky i zasněžené lyžáky.


5. Nebojte se mechanického narušení

S dobře vybranou vanou by mělo jít jednoduše manipulovat, zároveň by ale měla být odolná proti narušování (škrábance, praskliny). Doporučujeme proto ty z plastovo-gumového materiálu, které kombinují ohebnost gumy a odolnost plastu. Jdou lehce vytáhnout, zároveň ale nepraskají. 


6. Konec klouzání

Před nákupem vany si rozmyslete, za co jste ochotni si připlatit a za co utrácet nechcete. Dobrou volbou ospravedlňující pár desítek korun navíc může být vana s protiskluzovým povrchem zamezující zbytečnému klouzání nákladu za jízdy. Dobrý výběr takových van do kufru mají například zde: https://www.autodoplnky-obchod.cz/vany-do-kufru-s-protiskluzem/


Pomohou právě vám?

Vany do kufru jsou praktickým pomocníkem, který zároveň nezruinuje peněženku. Pokud tedy i jen občas převážíte náchylný náklad, rozhodně tento doplněk využijete. A až budete auto jednou prodávat, poděkujete své prozřetelnosti.


REKLAMNÍ ČLÁNEKDiskuse

 

Celkem 0 příspěvků.
 
Vážení čtenáři serveru AutemBezpečně.cz, vašich názorů si velmi vážíme. Naše internetová diskuse však má svá pravidla. Diskutujte proto slušně a neodbíhejte od tématu článku. Nevhodné příspěvky mažeme. Pokud chcete kontaktovat přímo redakci, klikněte sem. Redakce AutemBezpečně.cz

 

31.5.2023 18:17:52
 

Sledujte AutemBezpečně.cz na: Facebooku