Domů > Reklamní články

Cestovní pojištění sjednáte za tři minuty


velikost textu:
     
19.prosince 2013 17:11
 

Většina lyžařů si na cestovní pojištění vzpomene pár hodin před odjezdem. Vyplatí se však "neskočit" po první nabídce.


Riscover
K zimním sportům patří také spolehlivé cestovní pojištění 

Rozsah pojištění a limity plnění bývají hodně odlišné a je dobré znát rozsah krytí a možnosti asistenčních služeb.

Jako profesionálové jsme pro vás porovnali nabídku nejvýznamnějších pojistitelů a vybrali takovou, která svým krytím i poměrem „cena x výkon“ vyhovuje téměř každému, kdo cestuje do zahraničí.


Při sjednání prostřednictvím tohoto banneru a uvedení slevového kódu BC02NQ, získáte slevu 15 %.Pojistná částka pro léčebné výlohy je důležitá, přestože většina nákladů na léčení je v Evropě hrazena povinným pojištěním, jehož existenci prokazujeme kartou zdravotní pojišťovny.

Tato částka rovněž zahrnuje náklady na asistenci a výdaje pojišťoven právě na tuto službu dosahují v průměru 40 % pojistných plnění.

Mimo Evropu je význam cestovního pojištění nesporný, protože náklady na léčení, posuzování vhodnosti léčení v cizokrajných zemích a případné přesuny do civilizovanějších oblastí a do speciálních nebo alespoň vybavenějších nemocnic budeme ve chvíli nouze považovat za životně důležité.

Připravili jsme pro vás možnost sjednat cestovní pojištění u pojišťovny AIG EUROPE během tří minut.

V rámci internetové aplikace uvidíte všechny možnosti u budete se moci sami rozhodnout, kterou variantu zvolíte.

Platba se provádí platební kartou a e-mailem dostanete potvrzení včetně čísla pojistné smlouvy a telefonního čísla na asistenční službu.

Doporučujeme sjednávat vždy nejvyšší variantu v rozsahu GOLD, protože na rozdíl od ekonomičtějších variant SILVER a PLATINUM zahrnuje nejvyšší částku na pojištění odpovědnosti za škody a zároveň umožní čerpat pojistné plnění v případě, že někdo způsobí škodu vám a vy se budete domáhat odškodnění.

Cena varianty GOLD se od nižších variant liší řádově ve stokorunách za týden pro celou rodinu, proto se určitě vyplatí. Zahrnuje standardní sporty včetně lyžování. Před uzavřením pojištění si dobře pročtěte pojistné podmínky.

Zejména rodiny s malými dětmi dovedou potrápit jejich nemoci, které přicházejí pravidelně, ale vždy v nejméně vhodnou dobu.

V takových případech je vhodné při sjednání pojištění v předstihu zaškrtnout políčko „Zrušení nebo zkrácení cesty“ a vepsat hodnotu ubytování a cestovní služby (letenky, cena autobusu apod.), které byste museli zaplatit, pokud byste na dovolenou neodjeli.

Přejeme vám šťastnou cestu!


Daniel Bechný
RISCOVER s.r.o.
www.riscover.cz
Diskuse

 

Celkem 0 příspěvků.
 
Vážení čtenáři serveru AutemBezpečně.cz, vašich názorů si velmi vážíme. Naše internetová diskuse však má svá pravidla. Diskutujte proto slušně a neodbíhejte od tématu článku. Nevhodné příspěvky mažeme. Pokud chcete kontaktovat přímo redakci, klikněte sem. Redakce AutemBezpečně.cz

 

31.5.2023 17:54:53
 

Sledujte AutemBezpečně.cz na: Facebooku