Domů > Reklamní články

Společnost Střešní nosiče BÖHM patří k největším prodejcům Thule a dalších značek


velikost textu:
     
5.května 2014 00:00
 

Už od roku 1990 prodává firma Střešní nosiče BÖHM příslušenství jako jsou například střešní boxy, držáky kol, nosiče lyží a další vybavení. Společnost má dlouholetou tradici a mezi její program patří i zásobování evropských automobilek střešními nosiči, které se vyrábí v průmyslové zóně v Liberci. Za minulý rok vyrobila okolo 300 000 nosičů, nejen pro Škoda Auto.


Střešní nosiče BÖHM
Sídlo firmy na pražském Černém Mostě 

Firma Střešní nosiče BÖHM sídlí v Praze na Černém Mostě (K Hutím 1074/6), pobočku mohou motoristé najít v pražských Holešovicích (Veletržní 9).

Vedle toho provozuje e-shop na adrese www.stresninosice.cz. 

Kamenné prodejny i online obchod nabízejí sortiment vlastní značky BöHM, ale také Thule, Neumann, Hakr, Westfalia, Hapro a Atera.

"Prodejny a e-shop jsou zaměřené na širokou nabídku služeb s vysokou kvalitou i pro ty nejnáročnější zákazníky. To vše za nejnižší ceny. Češi žijí aktivně, a proto hodně kupují nosiče kol i střešní boxy," říká Tomáš Böhm, ředitel společnosti.

Vedle střešních nosičů jízdních kol roste v poslední době zájem také o nosiče, které se spojují s tažným zařízením auta.

V nabídce nechybí ani speciální nosiče na surfy, kanoe nebo kajaky a také sněhové řetězy.  

Interiéru prodejny na Černém Mostě vévodí nabídka produktů Thule


"K prodeji patří prvotřídní servis. Zákazníci si mohou nechat dovézt zakoupené zboží expresně až domů, součástí dodávky může být montáž nebo další servis," uvádí Tomáš Böhm.

Firma nabízí také zapůjčení střešních nosičů a boxů. A nechybí ani vybavení pro označení vozů taxi a autoškol.

Firma Střešní nosiče BÖHM dnes patří k největším prodejcům svého druhu v České republice.

www.stresninosice.cz


Diskuse

 

Celkem 0 příspěvků.
 
Vážení čtenáři serveru AutemBezpečně.cz, vašich názorů si velmi vážíme. Naše internetová diskuse však má svá pravidla. Diskutujte proto slušně a neodbíhejte od tématu článku. Nevhodné příspěvky mažeme. Pokud chcete kontaktovat přímo redakci, klikněte sem. Redakce AutemBezpečně.cz

 

31.5.2023 17:29:17
 

Sledujte AutemBezpečně.cz na: Facebooku