Domů > Reklamní články

Myslíte si, že byste za povinné ručení mohli platit mnohem méně?


velikost textu:
     
7.srpna 2014 16:23
 
Platit povinné ručení je povinností každého vlastníka osobního automobilu, který nemá značky odevzdané v depozitu. Hlavním kritériem pro stanovení sumy povinného ručení je objem automobilu a jeho výkon. Automobily s vyšším výkonem budou platit vyšší cenu povinného ručení a pro auta s malým výkonem bude cena podstatně nižší. Samotný obsah motoru automobilu ale není tím jediným faktorem, který ovlivňuje cenu povinného ručení. U různých pojišťoven najdete pro stejná vozidla různé cenové nabídky. Myslíte si, že ta vaše je opravdu nejvýhodnější?

Petr Buček


Není nic jednoduššího, než to zjistit

Samozřejmě je možné, že nabídka povinného ručení, kterou v současnosti máte, nebo ta, kterou jste vybrali, je opravdu tou nejvýhodnější. Nic ale neztratíte, pokud se o tom přesvědčíte, neboť v této oblasti je opravdu vysoká konkurence. Pokud nabídka opravdu bude nejlepší volbou na trhu, můžete být klidní a spokojení. Máte jistotu!

Konkurenční prostředí nutí ke snižování cen

Vysoká konkurence nutí jednotlivé společnosti a pojišťovny stále upravovat své nabídky, a ty jdou proto neustále dolů s cenou. Je tedy vysoká pravděpodobnost, že dokážete najít výhodnější nabídku. A nemusíte ani vycházet z domova, ale vše si zjistíte online. Až budete hledat povinné ručení online, nemusíte trávit dlouhé hodin prohledáváním internetu a nabídek jednotlivých společností. Porovnání nabídek se totiž dá snadno najít na jediné stránce.

Hledejte a vybírejte jednoduše na uspory.cz

Stránka uspory.cz slouží jako přehledný porovnávač cenových nabídek u jednotlivých společností a pojišťoven. Samozřejmě se netýká jen oblasti povinného ručení, ale vybrat a porovnat si zde můžete například i havarijní pojištění online, cestovní pojištění a všechny další druhy pojištění, které se netýkají výhradně automobilů. Výhodou také je, že po zjištění nejvýhodnější nabídky můžete okamžitě uzavřít kontrakt s příslušnou společností nebo pojišťovnou. Samozřejmě také online.

Přesvědčte se sami na www.uspory.cz
Diskuse

 

Celkem 0 příspěvků.
 
Vážení čtenáři serveru AutemBezpečně.cz, vašich názorů si velmi vážíme. Naše internetová diskuse však má svá pravidla. Diskutujte proto slušně a neodbíhejte od tématu článku. Nevhodné příspěvky mažeme. Pokud chcete kontaktovat přímo redakci, klikněte sem. Redakce AutemBezpečně.cz

 

8.12.2023 10:02:06
 

Sledujte AutemBezpečně.cz na: Facebooku