Domů > Reklamní články

Chystáte se na cestu do Chorvatska vlastním autem? Nezapomeňte nejen na povinné ručení, ale sjednejte si i cestovní pojištění


velikost textu:
     
24.září 2014 15:13
 
S létem a podzimem je spjato cestování, čas dovolených, výletů a víkendových pobytů. Jestliže jste se rozhodli, že pojedete po vlastní ose, abyste nebyli na nikom závislí, se spoustou výhod musíte myslet i na povinnosti s cestou spojené. Tou hlavní je, abyste měli sjednané povinné ručení. Každý vlastník vozidla jej musí mít ze zákona platné.

Petr Buček


Vyberte si nejvýhodnější povinné ručení

Na našem trhu najdete spoustu společností, které vám povinné ručení nabízí. Je jen na vás, pro kterou z nich se rozhodnete.

Jestliže nemáte přehled o jednotlivých nabídkách povinného ručení, určitě využijte možnost porovnat si je díky praktické kalkulačce na stránkách klikpojisteni.cz. Tímto způsobem můžete ušetřit až 7 000 Kč!

Co budete potřebovat?

Abyste si mohli vypočítat výši povinného ručení pomocí kalkulačky a následně si srovnat nabídky, stačí, když vyplníte krátký, přehledný formulář. Hodí se mít u sebe řidičský a technický průkaz, kdybyste některé potřebné informace neznali zpaměti. Zadáte údaje o vašem vozidle, o vás a kliknete na políčko Vypočítat.

Zobrazí se vám přehled nabídek, a pokud si vyberete, zelená karta vám bude odeslána ihned na e-mailovou adresu, kterou jste uvedli do formuláře. Originál karty obdržíte následující den poštou. Vše je rychlé, jednoduché a srozumitelné!

Důležité cestovní pojištění

Cestujete-li do Chorvatska, určitě zvažte i možnost sjednat si cestovní pojištění. Budete tak chráněni před velkými finančními výdaji, které by vás čekaly, pokud by se něco stalo a vy toto pojištění neměli.

Existuje pět základních typů cestovních pojištění:

  1. Pojištění léčebných výloh
  2. Pojištění pro případ úrazu
  3. Pojištění odpovědnosti
  4. Pojištění pro případ storna zájezdu
  5. Pojištění zavazadel

Budete-li pojišťovat rodinu nebo osoby žijící ve společné domácnosti, můžete využít zvýhodněných sazeb, které pro vás pojišťovny přináší! Jestliže si porovnáte a sjednáte cestovní pojištění přes klikpojisteni.cz, můžete ho zaplatit platební kartou! Nebudete tak muset nikde chodit.

Vyberte si i vy nejlevnější povinné ručení a cestovní pojištění a užijte si cestování plné pohody, klidu a bezstarostných kilometrů.
Diskuse

 

Celkem 0 příspěvků.
 
Vážení čtenáři serveru AutemBezpečně.cz, vašich názorů si velmi vážíme. Naše internetová diskuse však má svá pravidla. Diskutujte proto slušně a neodbíhejte od tématu článku. Nevhodné příspěvky mažeme. Pokud chcete kontaktovat přímo redakci, klikněte sem. Redakce AutemBezpečně.cz

 

29.5.2023 18:03:24
 

Sledujte AutemBezpečně.cz na: Facebooku