Domů > Reklamní články

Pro rodinu, užitek nebo pro sport? Značka Renault nabízí všechny kategorie!


velikost textu:
     
4.prosince 2014 14:09
 
V automobilovém průmyslu vznikají zejména 3 kategorie vozů - osobní, užitkové a sportovní. Výrobci se však stále častěji zaměřují pouze na jednu oblast výroby, ve které dosahují největších výsledků a na ostatní typy pomalu zapomínají. Dá se tedy říci, že značek, které nabízí opravdu komplexní sortiment, stále ubývá. Výjimkou mezi nimi je společnost Renault, v jejímž portfoliu naleznete všechny uvedené skupiny vozů.

Renault

Všechny kategorie zastoupené širokou nabídkou modelů

Každá skupina Renault je zastoupena hned několika typy a modely automobilů. I podle toho je znát velká komplexnost této značky, neboť ve všech třech kategoriích má co nabídnout. Nejedná se jen o okrajové zastoupení jedním nebo dvěma modely, ale tolika druhy, aby si mohl vybrat opravdu každý. Největší část, co do počtu nabízených modelů, pochopitelně tvoří osobní vozy Renault, ale užitkové a sportovní nijak výrazně nezaostávají.

Osobní automobily ve všech třídách

Opět se dostáváme do oblasti komplexnosti nabízeného sortimentu. Zaměříme-li se na osobní automobily, můžeme je rozdělit hned do několika tříd podle jejich dispozic. Jedná se například o terénní, luxusní či malé osobní vozy nebo nižší či vyšší střední třídu. Každá z nich je přitom určena pro jinou cílovou skupinu zákazníků. Pojďme si proto blíže představit modely, jež jsou nejčastější volbou pro daný okruh uživatelů.

Jednotlivci a páry – Renault Twingo

Jednotlivci a páry bez dětí často nepotřebují automobily s velkým úložným prostorem a mohutnou karoserií. Jejich požadavkem je proto menší auto, které se dobře řídí, rychle reaguje a vypadá elegantně. Přesně tyto podmínky splňuje Ranault Twingo, který můžeme také označit za ideální vůz do města. Právě zde se totiž naplno projeví jeho přednosti - živost, obratnost a ovladatelnost. Twingo dokazuje, že i malé městské vozy mohou mít velkou bezpečnostní výbavu.

Pro rodiny – Renault Scénic

Pro rodiny s dětmi je už několik let ideální variantou Renault Scénic, jejž vlastní několik tisíc domácností na českém trhu. Za dlouhé roky výroby tento typ samozřejmě prochází změnami a modernizací, ale své hlavní přednosti si ponechává. Ty spočívají především v komfortně vybaveném a zařízeném interiéru a také ve velikosti úložných prostor. Nové modely Scénic navíc vynikají kompletně novou přední maskou a zvýšenou elegancí.  

Reprezentativní vozy – Renault Laguna Coupé

Pokud byste v nabídce Renault hledali model, který bude působit reprezentativním dojmem, sáhněte po automobilu Renault Laguna Coupé. Výrazná linie od předního světlometu až k zadním kolům dává tomuto modelu unikátní charakter, vykresluje jeho siluetu a ušlechtilost. Interiéru vozu Laguna Coupé vévodí komfort, luxusní materiály a špičkové technologie. Jako takový je ideální volbou pro vysoce postavené manažery a podnikatele.

Vůz pro živnostníky a řemeslníky – Renault Kangoo

Ať už je vaším oborem instalatérství, zednictví, malířství, sklenářství nebo jakákoliv jiná činnost, ke které potřebujete užitkový vůz, můžete se spolehnout na Renault Kangoo. I Kangoo se neustále vyvíjí a v jeho poslední řadě je znát snaha konstruktérů o maximální variabilitu. Se zadními sedadly se dá velmi snadno manipulovat, zároveň je možná jejich úprava do několika poloh nebo úplné vyjmutí. Ve vnitřní části vozu je nadto zabudována řada praktických úložných prostorů.

Hledejte u specializovaných prodejců

Pokud chcete vybírat z opravdu kompletní nabídky vozů Renault nebo potřebujete sehnat originální náhradní součástky pro některý z automobilů této značky, obraťte se na specializovaného prodejce. Na našem trhu je jím již od roku 2008 společnost Renault Retail Group CZ. U ní naleznete nejenom kompletní nabídku automobilů Renault ve všech kategoriích, nýbrž i ojeté vozy nebo zmíněné náhradní díly. 
Diskuse

 

Celkem 0 příspěvků.
 
Vážení čtenáři serveru AutemBezpečně.cz, vašich názorů si velmi vážíme. Naše internetová diskuse však má svá pravidla. Diskutujte proto slušně a neodbíhejte od tématu článku. Nevhodné příspěvky mažeme. Pokud chcete kontaktovat přímo redakci, klikněte sem. Redakce AutemBezpečně.cz

 

6.6.2023 21:46:24
 

Sledujte AutemBezpečně.cz na: Facebooku