Domů > Reklamní články

Účinná prevence dopravních nehod? Kvalitní náhradní díly!


velikost textu:
     
19.března 2015 18:20
 
Pořízení kvalitních náhradních dílů je účinnou prevencí proti dopravním nehodám. I sebelepší řidič toho totiž příliš nedokáže, pokud bude jeho vozidlo ve špatném technickém stavu.

Svetluska2.jpg

Příčiny dopravních nehod na českých silnicích

Smutným faktem je, že zhruba 90 % dopravních nehod na našich silnicích způsobí lidský faktor. Některá taková neštěstí mají velmi tragické následky, což se týká často nehod nákladních automobilů. V jejich případě přitom může za nejvyšší počet „bouraček“ únava a ztráta pozornosti řidiče. Často by ovšem šlo nehodám předejít. K tomu je ale nutné dbát na technický stav vozidla. I zkušený řidič z povolání totiž může bourat, pokud vůz, který řídí, není v úplném pořádku.

Náhradní díly na náklaďáky a další automobily

Pokud chcete udržet váš vozový park v co nejlepším stavu, jsou pochopitelně třeba pravidelné kontroly, ale také kvalitní náhradní díly. Jednotlivé části automobilů se totiž časem opotřebovávají. Sháníte-li tedy náhradní díly Avia, MAN či Iveco, přijďte si vybrat do internetového obchodu Eshop.svetluska.cz, kde je najdete v obrovském množství.

Kromě součástek na nákladní automobily, autobusy či traktory si navíc můžete objednat náhradní díly Multicar. Toto víceúčelové vozidlo i po 57 letech existence stále brázdí naše silnice a je užitečným pomocníkem v mnoha oblastech lidské činnosti od komunální sféry až po zemědělství. Máte-li tedy i vy co do činění s automobily této značky, přijďte si vybrat náhradní díly na starší modely Multicar M22 či Multicar M25, ale také na novější typy. 
Diskuse

 

Celkem 0 příspěvků.
 
Vážení čtenáři serveru AutemBezpečně.cz, vašich názorů si velmi vážíme. Naše internetová diskuse však má svá pravidla. Diskutujte proto slušně a neodbíhejte od tématu článku. Nevhodné příspěvky mažeme. Pokud chcete kontaktovat přímo redakci, klikněte sem. Redakce AutemBezpečně.cz

 

6.6.2023 22:45:58
 

Sledujte AutemBezpečně.cz na: Facebooku