Domů > Reklamní články

Hledáte špičkovou nádrž na AdBlue? Doporučujeme BlueMaster!


velikost textu:
     
19.března 2015 18:26
 
Jednotlivá vozidla musí mít nejen odpovídající technický stav, ale zároveň je nutné, aby splňovala evropské emisní normy. K tomuto účelu je používáno kapalné aditivum AdBlue, které je pochopitelně důležité náležitě skladovat.

KE1.jpg

Spolehlivé nádrže na AdBlue BlueMaster

Představujeme vám nádrže BlueMaster, které jsou určeny pro skladování roztoku AdBlue a zároveň umožňují jeho snadnou distribuci. Předně je nutné konstatovat, že se jedná o skutečně spolehlivé nádrž na AdBlue. Zajímají vás důvody, proč tomu tak je?

  • AdBlue je velice agresivní kapalinou, která je navíc velmi citlivá na okolní teploty.  Proto je při jejím skladování v prvé řadě důležitá bezpečnost. Nádrže BlueMaster tedy díky svému kvalitnímu plášti zabraňují jak úniku kapaliny, tak vlivům počasí.
  • Dále musíme zmínit komfort při užívání. Konkrétně máme na mysli snadné plnění i kontrolu spotřeby, stejně jako jednoduchou údržbu.
  • U nádrží na AdBlue BlueMaster si můžete vybrat z více velikostí (objem od 1200 do 9000 litrů), a navíc platí, že se shodně jedná o vizuálně zajímavé výrobky.

Pořiďte si nádrž na AdBlue přímo u výrobce

Tyto nádrže si lze pořídit na mnoha místech, ideální to je ale pochopitelně přímo u výrobce. Proto vám doporučujeme navštívit web Kingspanenviro.cz. Zde si navíc můžete rovnou zakoupit mnohé další výrobky pro bezpečné skladování chemikálií, případně nádoby na tříděný odpad. Všechny tyto produkty jsou nejen vysoce kvalitní, ale zároveň ekologicky šetrné, což je v současné době velmi důležité. Přijďte si tedy jednoduše vybrat…
Diskuse

 

Celkem 0 příspěvků.
 
Vážení čtenáři serveru AutemBezpečně.cz, vašich názorů si velmi vážíme. Naše internetová diskuse však má svá pravidla. Diskutujte proto slušně a neodbíhejte od tématu článku. Nevhodné příspěvky mažeme. Pokud chcete kontaktovat přímo redakci, klikněte sem. Redakce AutemBezpečně.cz

 

31.5.2023 17:03:17
 

Sledujte AutemBezpečně.cz na: Facebooku