Domů > Reklamní články

Recenze vozů a prodejců, tipy a rady na nákup ojetin – to vše nyní najdete na jednom místě


velikost textu:
     
16.července 2015 11:15
 
Koupě ojetého automobilu je finančně výhodná. Toto ovšem platí jen za předpokladu, že skutečně víte, co kupujete. Majitelé vozů i různé nespolehlivé autobazary se snaží zvýšit hodnotu aut zamlčením důležitých údajů například o opravách po havárii. Velmi častým nešvarem je pořád také známé přetáčení tachometru a omlazování vozidel. S tím, abyste při nákupu ojetého automobilu nenaletěli, chce pomoci projekt Ojetinypodlupou.cz.

Petr Buček

Přehledné místo pro nákup ojetin

Cílem tohoto projektu je zprostředkovat zájemcům na jednom místě přehledné recenze ojetin, osobní zkušenosti zákazníků s prodejci, poskytnout rady a tipy, na co si dát pozor při nákupu ojetiny, a také nabídnout široký výběr inzerátů na ojetiny různých značek, mezi nimiž nechybí nejoblíbenější vozy Škoda Octavia, Fabia a Yetti, Volkswagen Passat a Golf, Ford Focus nebo Mondeo, Renault Mégane či BMW 3. Zájemce tak nalezne vše potřebné bez složitého hledání.

Auto přesně pro vás

Při výběru konkrétního automobilu jde především o to, co od něj vlastně očekáváte. Každé auto má trochu jiné jízdní vlastnosti a hodí se k jiným účelům. Proto je dobré číst recenze jednotlivých typů aut psané přímo jejich majiteli. Ty vám nejlépe napoví, které vozidlo bude pro vás to pravé. Pak už se můžete pustit do užšího výběru.

Vyhněte se rizikům a prověřujte

A na co si dát tedy nejvíce pozor, pokud se rozhodnete pořídit si ojetinu? Především se nespoléhejte jen na první pohled, ale automobil vždy důkladně nechte prohlédnout odborníkem. Ten nejlépe zhodnotí skutečný stav vozidla a může odhalit i podvody se stočenými tachometry. Hodně napoví i testovací jízda. Kromě technického stavu je nutné důkladně prověřit i všechny dokumenty k vozidlu. Údaje v technickém průkazu musí stoprocentně sedět s VIN kódem, typovým číslem vozu a výrobním číslem a typem motoru. Velmi podstatný je původ vozidla. Při nejasnostech dejte raději ruce pryč, i kdyby byla cena ojetiny sebevíc lákavá. Pokud byste takto zakoupili například kradený vůz, mohli byste se dostat do nepříjemné situace. Spolehlivost prodejce by měla vždy hrát prim i před nejnižší cenovou nabídkou.

Na webu Ojetinypodlupou.cz získáte přehled o trhu s ojetinami a snad i díky tomu najdete přesně to, co hledáte.
Diskuse

 
 
Melicharová - Ojeté auto z AAA auto
Dlouho jsem zvažovala, jestli si raději koupit auto ze zahraničí ...

Celkem 1 příspěvků, poslední 4.3.2020 18:04:48.
 
Vážení čtenáři serveru AutemBezpečně.cz, vašich názorů si velmi vážíme. Naše internetová diskuse však má svá pravidla. Diskutujte proto slušně a neodbíhejte od tématu článku. Nevhodné příspěvky mažeme. Pokud chcete kontaktovat přímo redakci, klikněte sem. Redakce AutemBezpečně.cz

 

31.5.2023 18:32:37
 

Sledujte AutemBezpečně.cz na: Facebooku