Domů > Reklamní články

Jak se řeší výměna čelního skla?


velikost textu:
     
4.září 2015 09:30
 

Prasklina na předním skle automobilu je jistě nemilou záležitostí, může však potkat naprosto každého. Od vozidla před vámi odletí kamínek a hle, nepříjemný „pavouk“ se začne rýsovat přímo před vaším zrakem.


Petr Buček

Pakliže zjistíte toto poškození, měli byste si zajistit profesionální servis autosklo. Jízda s prasklinou větší velikosti je totiž nebezpečnou záležitostí. Navíc, zastaví-li vás policie, vystavujete se vysoké pokutě, což se určitě nevyplatí.

Zapomeňte na jakékoliv výměny svépomocí nebo v amatérských podmínkách a nevěrohodných servisech. Dejte přednost profesionální a cenově dostupné cestě, s níž budete nadmíru spokojeni.

Kvalitní servis autoskla

Zaměřte se na letité odborníky v tomto segmentu, mezi něž patří společnost Autosklo K+M. Servis autoskel na té nejvyšší úrovni. Tým pracovníků za přispění moderních nástrojů dokáže vyměnit poškozené sklo na libovolném typu vozidla.

V tomto směru vám budou poskytovány služby nejrůznějšího charakteru:

  • Prodej a distribuce autoskel
  • Výměna a montáž, včetně vyhřívaných skel
  • Opravy menších prasklinek a oček
  • Prodej auto fólií a dalšího příslušenství


Výměna čelního skla nemusí být někdy nutná a stačí profesionální oprava. Toto rozhodnutí však nechte na odbornících z firmy Autosklo K+M.

Ve všech situacích máte záruku aplikované kvality, která se pojí s používáním autoskel od renomovaných výrobců.

Likvidace pojistných událostí

Výše uvedený subjekt vám nabídne své pestré služby také v případě, že výměnu autoskla chcete hradit z povinného ručení. V tomto směru jde o velice komplexní servis, v rámci něhož si není na co stěžovat.

Bojujte s prasklinami na čelním skle tím nejjednodušším a nejrychlejším způsobem. Navštivte některou z poboček po celém území České republiky, kde se vám dostane individuálního přístupu, odborného poradenství a zajímavých cen.
Diskuse

 

Celkem 0 příspěvků.
 
Vážení čtenáři serveru AutemBezpečně.cz, vašich názorů si velmi vážíme. Naše internetová diskuse však má svá pravidla. Diskutujte proto slušně a neodbíhejte od tématu článku. Nevhodné příspěvky mažeme. Pokud chcete kontaktovat přímo redakci, klikněte sem. Redakce AutemBezpečně.cz

 

31.5.2023 17:59:27
 

Sledujte AutemBezpečně.cz na: Facebooku