Domů > Reklamní články

Neplaťte za povinné ručení a havarijní pojištění víc, než je nutné. Vyberte si společnost, jež vám nabídne nejlepší produkty.


velikost textu:
     
4.září 2015 13:39
 

Všichni, ať už jsme fyzické či právnické osoby, řešíme, na čem a jak ušetřit. Provoz vozidla sám o sobě je poměrně nákladný, proto jistě uvítáte možnost snížit jej alespoň o částku, kterou můžete ušetřit, pokud si sjednáte nové, výhodnější povinné ručení či havarijní pojištění.


Petr Buček

Že se v nabídkách společností, jež toto pojištění nabízí, vůbec neorientujete? Nevadí. Přehledně, snadno, rychle a zdarma si produkty společností porovnáte prostřednictvím internetových stránek Úspory.cz.

Nebojte se a zkuste si porovnat nabídky sami

Uspořit můžete skutečně velkou částku peněz. Přitom stačí, abyste vyplnili několik základních údajů a pak se rozhodli, jestli nové havarijní pojištění či povinné ručení uzavřete. Už v den, kdy jej uzavřete, vám bude zaslána smlouva k podpisu.

Nejlevnější cenu havarijního pojištění dostanete, když uzavřete společně s ním i povinné ručení u stejné společnosti.

„Chci výhodné havarijní pojištění“, to je oranžový buton, na nějž na stránkách Úspory.cz kliknete a zobrazí se vám formulář k vyplnění. Doplníte údaje o vozidle, jeho užití, objem, rok výroby, výrobce a model, orientační cenu vozu, jeho zabezpečení.

Dalšími údaji, které vyplníte, jsou údaje o vás, tedy kdo je pojistník, jméno a příjmení, věk, PSČ, město, e-mail, telefonní číslo. Pak už jen informaci o počtu pojistných událostí a bezeškodném průběhu v měsících.

Jestliže si nebudete vědět s některým údajem a jeho vyplněním rady, vedle příslušené kolonky najdete otazník, na nějž stačí najet myší a dostane se vám srozumitelné nápovědy.

Pak už kliknete na buton“ Porovnat nejlevnější nabídky“, které se vám záhy zobrazí. Na vás je, jestli si některou vyberete, nebo ne.

Buďte chytří a zajímejte se o ceny havarijního pojištění i povinného ručení. Díky Úspory.cz ročně ušetříte až desetitisíce ročně. A to za chvilku vyplňování základních údajů jistě stojí.Diskuse

 

Celkem 0 příspěvků.
 
Vážení čtenáři serveru AutemBezpečně.cz, vašich názorů si velmi vážíme. Naše internetová diskuse však má svá pravidla. Diskutujte proto slušně a neodbíhejte od tématu článku. Nevhodné příspěvky mažeme. Pokud chcete kontaktovat přímo redakci, klikněte sem. Redakce AutemBezpečně.cz

 

6.6.2023 20:49:49
 

Sledujte AutemBezpečně.cz na: Facebooku