Domů > Reklamní články

Co všechno lze přepravovat ve střešních nosičích?


velikost textu:
     
14.října 2015 14:51
 
Střešní nosiče umožňují nový úložný prostor, do kterého se dají umístit věci, které se vám jinam už nevejdou, Jedná se hlavně o lyže nebo jízdní kola a jiné neskladné vybavení. Střešní nosiče nebo boxy jsou velmi vhodným příslušenstvím, pokud rádi cestujete a sportujete. Pojďte se podívat. co všechno v nich můžete přepravovat.

Petr Buček

Přeprava lyží

Střešní nosiče Thule jsou vynikající možností, jak přepravovat lyže. Do kufru automobilu se běžně nevejdou a pokud ano, tak zabírají hodně místa, které potom chybí na zavazadla a další potřebné věci. Můžete se tak bez problému vydat na hory na delší cesty. Umístění lyží na střeše je praktické i z důvodů snadného ukládání nebo vyndávání. Tato přeprava je navíc bezpečná a doporučovaná.

Střešní nosiče na lyže a snowboardy ocení každý lyžař i všichni řidiči, kteří nechtějí mít uvnitř automobilu předměty, které by jim překážely ve výhledu nebo špinily interiér vozu. Jednoduše si tak vyjedete například na týdenní výlet i s celou rodinou a nebudete muset řešit nedostatek prostoru v automobilu. Lyže na střeše mají opravdu mnoho výhod, takže pokud žádný nosič na lyže ještě nevlastníte, honem si některý vyberte.

Nosiče pro vodní sporty

Kajaky a kanoe jsou velké, to nikoho nepřekvapí. Horší to je s jejich přepravou a pokud chcete vyrazit na vodu jen tak pro zábavu nebo v rámci tréninku, musíte složitě řešit přepravu. Střešní nosiče pro vodní sporty umožňují, že loď a další příslušenství, jako jsou pádla, drží na místě a dají se přepravovat i s normálními osobními auty. 

Střešní nosiče Thule splňují všechny bezpečnostní parametry a zajišťují, že přepravovaný předmět bude držet na svém místě a nebude překážet během jízdy. Popruhy a pásy, které jsou vyvinuty tak, aby se s předmětem dalo snadno manipulovat, ale aby zároveň poskytovali dostatečnou pevnost i během náročných situací zajišťují naprosto bezpečnost při provozu na silnicích. 

Důležitá je ovšem správná manipulace a používání nosiče podle návodu, proto si přečtěte všechny informace a pečlivě dodržujte bezpečnostní zásady. Pro přepravu dalších nezbytných věcí jsou tu střešní boxy Thule.

Jeďte na výlet s kolem

Vydejte se do vzdálenějších krajů a poznávejte je ze sedla svého kola. Jediné, co k tomu potřebujete jsou nosiče na kola Thule. V nabídce jsou nosiče pro více kol a můžete jet na výlet i s celou rodinou. Většina klasických osobních automobilů nemá problém s připevněním nosiče a následnou snadnou přepravou kola. 

Neomezujte se proto jenom na výlety v blízkém okolí, kam zvládnete dojet pomocí vlastních sil, ale vyrazte o něco dál a poznávejte krásy světa ze sedla kola. Praktické upevnění zajišťuje snadnou manipulaci, ale zároveň důslednou pevnost a bezpečnosti při přepravě. Problémem není ani přeprava několika kol, záleží pouze na velikosti střechy vašeho vozidla a na typu nosiče.

Když máte v kufru málo místa, jsou tu střešní boxy

Další možností, jak zvětšit úložný prostor vozidla a přepravit více věcí, jsou střešní boxy. Umístíte do nich poměrně velký objev dalších zavazadel a jsou tak ideálním řešením v případě, že potřebujete odcestovat na delší dobu a musíte mít s sebou víc věcí a dovnitř auta se vám to prostě všechno nevejde. 

Kvalitní provedení z titanu zajišťuje bezpečnost a spolehlivost při přepravě. Stylový design a aerodynamické provedení zase neomezuje jízdní vlastnosti auta a ani zbytečně nezvětšuje spotřebu paliva. Jednoduše s sebou můžete vzít víc věcí bez toho, abyste si museli pořizovat nebo půjčovat větší auto nebo snad dokonce přívěs. Vaše dovolená hned dostane nový rozměr a budete rádi, že jste si s sebou mohli vzít více věcí. 

Reklamní článekDiskuse

 

Celkem 0 příspěvků.
 
Vážení čtenáři serveru AutemBezpečně.cz, vašich názorů si velmi vážíme. Naše internetová diskuse však má svá pravidla. Diskutujte proto slušně a neodbíhejte od tématu článku. Nevhodné příspěvky mažeme. Pokud chcete kontaktovat přímo redakci, klikněte sem. Redakce AutemBezpečně.cz

 

6.6.2023 21:55:07
 

Sledujte AutemBezpečně.cz na: Facebooku