Domů > Reklamní články

Jak poznat nejlepší povinné ručení na trhu? Jednoduše, online a zdarma


velikost textu:
     
30.října 2015 16:28
 
Povinné ručení je základní podmínkou provozu motorového vozidla na komunikacích v České republice. A stejně jako každý produkt na světě se i povinná ručení dělí na ta výhodná a nevýhodná. Jaké je to vaše? Víte to vůbec?

AOF

Zatímco se koukáte na průměrnou reklamní přestávku v televizi, stane se jedna nehoda. Řečeno jasnými čísly, v Česku se v letošním roce stane v nehoda v průměru každých 5 minut a 27 vteřin. Za posledních 20 let se udály více než 3 miliony nehod. A to není zas taková sranda. Škody jdou do desítek a stovek tisíc a přitom existuje riziko, že když jste špatně pojištěni, v některých případech se bude pojišťovna cukat, aby vám peníze proplatila. Proto se zrovna v tomto případě nevyplatí zas tak extra šetřit.

Ověřený srovnávač cen

Jak ale poznáte, že vaše současná smlouva je dobrá? Že obstojí v současné konkurenci ostatních produktů na trhu? Proveďte srovnání povinného ručení online.

To se snadno řekne, ale kde to máte provést, že? Je třeba si najít nějaký kvalitní a důvěryhodný srovnávač povinného ručení. My doporučujeme Porovnej24.cz, což je firma s historií, s vlastním call centrem a s deseti tisíci spokojenými klienty.

Srovnání povinného ručení online zdarma

Srovnání povinného ručení je zdarma. Stačí jediné, vyplnit vaše údaje do formuláře a my vám dáme seznam pro vás nejvýhodnějších firem.

Pokud zrovna teď nemáte co na práci, vyplnění formuláře trvá v průměru 2 minuty a 24 vteřin.

Po zobrazení nejlepších nabídek porovnání povinného ručení online budete mít v ruce čísla, jak si můžete polepšit. A bude pouze na vás, jestli si z toho něco vezmete, nebo ne.

Buď můžete celý proces srovnávání ukončit, nebo můžete díky Porovnej24.cz uzavřít novou smlouvu na povinné ručení.

Ať se stane cokoliv, známe nejhorší možný scénář. Při nejhorším můžete na konci celého porovnání povinného ručení online zjistit, že vaše současné pojištění je to nejlepší na trhu.Diskuse

 

Celkem 0 příspěvků.
 
Vážení čtenáři serveru AutemBezpečně.cz, vašich názorů si velmi vážíme. Naše internetová diskuse však má svá pravidla. Diskutujte proto slušně a neodbíhejte od tématu článku. Nevhodné příspěvky mažeme. Pokud chcete kontaktovat přímo redakci, klikněte sem. Redakce AutemBezpečně.cz

 

31.5.2023 18:54:37
 

Sledujte AutemBezpečně.cz na: Facebooku