Domů > Reklamní články

Potřebujete dodávku? Půjčte si ji!


velikost textu:
     
30.listopadu 2015 08:55
 
Půjčování běžných automobilů se již stalo poměrně oblíbenou praxí a stále více využívanou službou. Proč si tedy nepůjčit dodávku, když potřebujete převést větší náklad? Půjčovna dodávek nabízí podobné podmínky jako každá jiná autopůjčovna. Pojďte se podívat blíže, jak je to s půjčováním a jaké to má výhody.

Fiat

Nemusíte kupovat novou dodávku

Nákup nového automobilu je velkým finančním výdajem. Existují sice různé možnosti, jak si tento výdaj zmenšit a rozložit do delšího časového úseku, jako je například nákup na leasing. Nese to s sebou ale mnoho nevýhod a pokud dodávku skutečně nepotřebujete a jedná se pouze o krátké období nebo občasné příležitosti, kdy potřebujete přepravit větší náklad, je půjčovna dodávek tou nejlepší možností.

Jaké vozidla si můžu vypůjčit?

Podívejte se na vozový park autopůjčovny a vyberte si z nabídky přesně takovou dodávku nebo užitkové vozidlo, které vyhovuje vašim potřebám a požadavkům. V nabídce je celá řada menších a větších dodávek s různým objemem přepravního prostoru.

Jednoduchá administrace

Se zapůjčením odpadá spousta starostí, jako je povinné ručení, nákup dálniční známky a další věci. Nic z toho řešit nemusíte a jediné, co musíte udělat je objednat si zapůjčení některé dodávky na určitou dobu. Vše probíhá velmi rychle a jednoduše a pracovníci autopůjčovny jsou připraveni vyjít vám kdykoliv vstříc.

Jak je to s řidičským oprávněním? Bude stačit řidičák na skupinu B?

Pokud si nejste jisti, jaký typ dodávky můžete řídit, zeptejte se a v půjčovně vám poradí, Dostanete na výběr z vozů, které spadají do kategorie skupiny B a je možné řídit je s tímto řidičským oprávněním, A pokud jste ještě neřídili dodávku při zapůjčení vám řidič poskytne krátké a bezpečné zaškolení, jak co funguje a na co si dávat při řízení dodávky pozor.
Diskuse

 

Celkem 0 příspěvků.
 
Vážení čtenáři serveru AutemBezpečně.cz, vašich názorů si velmi vážíme. Naše internetová diskuse však má svá pravidla. Diskutujte proto slušně a neodbíhejte od tématu článku. Nevhodné příspěvky mažeme. Pokud chcete kontaktovat přímo redakci, klikněte sem. Redakce AutemBezpečně.cz

 

31.5.2023 17:12:42
 

Sledujte AutemBezpečně.cz na: Facebooku