Domů > Reklamní články

Nová Volva S60 a V60: V roce 2016 ještě bezpečnější


velikost textu:
     
30.května 2016 21:56
 
Sedan Volvo S60 a kombi V60 přijíždějí do nového modelového roku s řadou vylepšení po stránce bezpečnosti i designu.

Volvo

Absolutní bezpečnost posádky na cestách v kombinaci s elegantním severským designem a moderními úspornými motory jsou tradičními hodnotami švédské automobilky Volvo, kterými již desítky let oslovuje zákazníky z celého světa. Právě z hlediska bezpečnosti stále platí za světovou špičku, což dokazuje neustálými inovacemi na poli aktivní i pasivní ochrany posádky za pomoci vyspělých systémů.

Volvo své modely vylepšuje pravidelně, letos představilo speciální edici podtrhující dynamický styl sedanu S60 a kombi V60, které zákazníci najdou v prodejní síti Srba Servis.

V interiéru na vás udělají dojem sportovní sedadla s koženým čalouněním v černém provedení Offblack nebo v béžovém odstínu Soft Beige, která jsou doplněna černým polstrováním stropu. Volant, jejž lze nyní objednat i s funkcí vyhřívání, je dekorován kontrastním prošíváním a drážkou, které mu dodávají na elegantním a luxusním charakteru. 

Kontrastním prošíváním byla opatřena také manžeta řadicí páky. K dispozici jsou i dva druhy dekorativního obložení interiéru: standardní hliníkové v provedení Milled Aluminium a na přání dostupné černě lakované Piano Black. Rozšířila se nabídka metalických laků, například o expresivní modrý metalický odstín Mussel Blue a pískový lak Luminous,

 Obě šedesátky nabízejí vyspělý elektrický posilovač řízení s třemi režimy, který zajistí ovladatelnost v městských rychlostech i dokonalou odezvu volantu pro nadšenější řidiče. Dále disponují špičkovým systémem aktivních  dálkových světel , které umožňují trvalé použití kužele dálkových světel díky mechanismu, který brání oslnění protijedoucích řidičů. Nové Volvo S60 a Volvo V60 využívají radary, které umějí zachytit jiná vozidla, cyklisty i chodce: hrozí-li srážka, systém řidiče nejprve upozorní a pak sám brzdí, aby zabránil kolizi. 

Samozřejmostí jsou systémy udržení v jízdním pruhu a monitorování slepých úhlů, stejně jako přisvětlování do zatáček. Nesmí chybět ani automatické parkování, které samo točí volantem a řidiče bezpečně navede do parkovacího místa.

Modely S60 a V60 jsou k dispozici s paletou úsporných a zároveň výkonných motorů na benzín a naftu, novinkou letošního roku je dieselové provedení D2 s výkonem 120 koní a 280 Nm točivého momentu, které dosahuje fantasticky nízké průměrné spotřeby 3,7 l / 100 km. Volva S60 a V60 modelového roku 2016 najdete již nyní v prodejní síti Srba Servis.

Diskuse

 

Celkem 0 příspěvků.
 
Vážení čtenáři serveru AutemBezpečně.cz, vašich názorů si velmi vážíme. Naše internetová diskuse však má svá pravidla. Diskutujte proto slušně a neodbíhejte od tématu článku. Nevhodné příspěvky mažeme. Pokud chcete kontaktovat přímo redakci, klikněte sem. Redakce AutemBezpečně.cz

 

6.6.2023 21:25:29
 

Sledujte AutemBezpečně.cz na: Facebooku