Domů > Reklamní články

V USA bez auta ani ránu. Jak ale najít tu nejlevnější autopůjčovnu?


velikost textu:
     
7.ledna 2017 09:43
 
Chystáte se na vytouženou cestu do USA, kde budete cestovat mezi několika městy? V tom případě se neobejdete bez dopravního prostředku – ideálně automobilu, protože v Americe není tak propracovaný systém veřejné dopravy, na jaký jste zvyklí u nás. Z amerických autopůjčoven však nemusíte mít strach, jsou cenově dostupné a jednají transparentně. Alespoň většinou...

Dodge

Co byste měli vědět o zapůjčení vozu v USA?

V USA narazíte na neuvěřitelné množství autopůjčoven. Jednak na menší, lokální firmy, ale také na velké mezinárodní řetězce jako Avis, Hertz, Alamo, Budget Dollar nebo Thrifty. Nejlevněji vás vyjde rezervace provedená v předstihu dvou až tří měsíců.

Americké autopůjčovny obvykle nešetří výbavou a s trochou štěstí dostanete již ve standardu klimatizaci a GPS. Za dětskou sedačku a další příslušenství si však musíte něco málo připlatit. Obecně je americký vozový park na velmi vysoké úrovni a nemusíte mít strach, že by vám pronajímatel zapůjčil téměř nepojízdný šrot.

Měli byste vědět také to, že americké autopůjčovny limitují zákazníky podle věku. Nejmladší řidiči (od 18 do 20 let) si mohou půjčit jen nejslabší vozidla. Řidiči ze starší věkové kategorie do 24 let jsou na tom podstatně lépe, avšak obvykle jim je účtován příplatek. Od 25 let si lze automobil zapůjčit bez omezení a příplatků.

Samozřejmě se neobejdete bez platného řidičského průkazu. Měli byste si vystačit s českým dokladem, ale pro jistotu si vyřiďte i ten mezinárodní.Není to drahé, ani časově náročné.

Nejlepší cenu má ten, kdo srovnává

A teď to nejdůležitější. Jak najdete nejlevnější nabídku, když je v USA tolik autopůjčoven? Využijte online srovnávač levnaautopujcovna.cz, který srovnává více než 1500 provozovatelů autopůjčoven z celého světa. Jednoduše nastavíte lokalitu a datum počátku/konce rezervace – pak už si jen vyberete z nabídky tu nejvýhodnější. 

Diskuse

 

Celkem 0 příspěvků.
 
Vážení čtenáři serveru AutemBezpečně.cz, vašich názorů si velmi vážíme. Naše internetová diskuse však má svá pravidla. Diskutujte proto slušně a neodbíhejte od tématu článku. Nevhodné příspěvky mažeme. Pokud chcete kontaktovat přímo redakci, klikněte sem. Redakce AutemBezpečně.cz

 

6.6.2023 21:19:30
 

Sledujte AutemBezpečně.cz na: Facebooku