Domů > Reklamní články

Dětské sedačky do auta jsou povinné – vyberte si je v e-shopu Srba Servis


velikost textu:
     
15.února 2017 21:47
 
Dětské autosedačky jsou od roku 2006 povinné na všech typech komunikací.

Sun Marketing
REKLAMNÍ ČLÁNEK


Děti do hmotnosti 36 kilogramů a nepřesahující výšku 150 centimetrů musíte při přepravě vždy správně zajistit a zaručit tak jejich bezpečí. 

Pro nejmenší děti jsou určeny skořepinové sedačky s vlastními pásy, ve kterých jsou zcela kryté a chráněné před nebezpečím. Malé pasažéry, kteří umí sami sedět a váží přes devět kilogramů, na cestách chrání rozměrnější dětské sedačky s oporou do všech stran, největší děti v předškolním i školním věku pak mohou využít podsedáky, které zaručí optimální účinek bezpečnostních pásů vašeho vozu. 

Za nepoužití dětské sedačky hrozí pokuta v řádu tisíců korun a bodový postih, nemluvě o výrazném nebezpečí pro vaše dítě v případě nehody či pouhého prudkého brzdění. Dětské sedačky do auta musí také vyhovovat evropskému atestu ECE R 44-04, který nařizuje jejich testování při simulaci čelního a zadního nárazu, či nejnovější normě ECE R 129.

Správný výběr dětské sedačky nemusí být problém, e-shop Srba Servis vám nabídne doporučené a kvalitní typy pro váš vůz značky Alfa Romeo, Fiat, Jeep, Opel a Volvo. Vyberte si ze schválených bezpečných typů pro všechny hmotnostní kategorie dětí, u Srba Servis jsou všechny nabízené modely k dispozici za výhodné ceny nebo s výraznou slevou. 

Bezpečí vašich dětí na cestách je nejen povinností, ale také nutností, zajistěte jejich zdraví kvalitní dětskou autosedačkou z e-shopu Srba Servis.
Diskuse

 

Celkem 0 příspěvků.
 
Vážení čtenáři serveru AutemBezpečně.cz, vašich názorů si velmi vážíme. Naše internetová diskuse však má svá pravidla. Diskutujte proto slušně a neodbíhejte od tématu článku. Nevhodné příspěvky mažeme. Pokud chcete kontaktovat přímo redakci, klikněte sem. Redakce AutemBezpečně.cz

 

6.6.2023 21:34:13
 

Sledujte AutemBezpečně.cz na: Facebooku