Domů > Reklamní články

CK SEN podpoří cestovatele. Proplatí jim jejich cestu snů!


velikost textu:
     
24.května 2017 10:40
 
Cestovní kancelář SEN, která organizuje exotické poznávací zájezdy do 150 zemí světa, se rozhodla, že podpoří cestovatele v objevování světa. Vypisuje soutěž na ulovení vysněného a netradičního zážitku.

CK SEN

REKLAMNÍ ČLÁNEK

Soutěž je určená pro baťůžkáře, rodinu s dětmi, zamilovaný pár a další cestovatele bez rozdílu věku, kteří na svých cestách (od Balatonu až po Antarktidu) zaznamenají a případně nafotí co nejzajímavější zážitek. Vyhrát mohou poukaz na zájezd nebo finanční částku. „Podmínkou je, že do konce listopadu 2017 zažijí něco zajímavého a po svém návratu to nejpozději do 5. prosince 2017 uveřejní formou krátkého textu a několika fotografií na www.cksen.cz/vysneny-svet a na našem facebooku,“ říká ředitel CK SEN Pavel Fellner.

Výherce vybere odborná porota a veřejnost, budou rozhodovat o následujících cenách:
A/ cena ředitele CK SEN: 50 tisíc Kč

B/ cena ředitele CK SEN: vánoční kupon v hodnotě 20 tisíc Kč na libovolný zájezd CK SEN
v roce 2018
C/ cena cestovatelské veřejnosti: 30 tisíc Kč

D/ cena cestovatelské veřejnosti: 20 tisíc Kč

E/ speciální cena pro dva cestovatelské fanoušky, kteří se zapojí do hodnocení cestovatelů: 10 tisíc Kč.

Více se o akci dozvíte zde: www.cksen.cz/vysneny-svet a www.facebook.com/cestovkasen

Stručná pravidla soutěže:

  1. Cestovatel se musí zaregistrovat na stránkách www.cksen.cz/vysneny-svet.
  2. Po návratu musí cestovatel na stránky vložit krátký text o svém největším zážitku a pět fotek.

Čím více hlasů příspěvek od veřejnosti dostane, tím je větší šance na výhru. Body je možné sbírat od chvíle, kdy cestovatel zveřejní na www.cksen.cz/vysneny-svet svůj projekt.

Vítězové všech kategorií budou vybráni a zveřejněni do 21. prosince 2017 na www.cksen.cz/vysneny-svet a na Facebooku CK SEN, včetně dvou transparentně náhodně vybraných cestovatelských fanoušků.

Soutěže se může zúčastnit každý cestovatel a občan České republiky, který nepracuje v cestovním ruchu a výpravu absolvuje v roce 2017 – od května do konce listopadu.

Kdo je CK SEN

Bratři a milovníci cestování, Pavel a Luboš Fellnerovi, založili před 24 lety v Bratislavě Cestovní kancelář BUBO Travel. Hned po pádu železné opony zorganizovali autobus a s kamarády objeli Turecko, Sýrii, Jordánsko. Pak následovala Skandinávie, později Indie a postupně celý svět. V roce 2012 koupili v Praze Cestovní kancelář SEN. V současné době pořádají 150 zájezdů do celého světa. Luboš Fellner byl v roce 2011 na Slovensku vyhlášen podnikatelem roku.

Garantované termíny zájezdů

CK SEN nabízí svým klientům unikátní záruku – garantuje termíny zájezdů. Často se stává, že cestovní kanceláře v případě, že nenaplní kapacitu, poznávací zájezdy ruší. Pokud by se toto stalo u CK SEN., dají vám kromě celé zálohy i 10 tisíc Kč jako odstupné.

Více informací o CK SEN

www.cksen.cz, www.bubo.sk

https://www.facebook.com/cestovkasenDiskuse

 

Celkem 0 příspěvků.
 
Vážení čtenáři serveru AutemBezpečně.cz, vašich názorů si velmi vážíme. Naše internetová diskuse však má svá pravidla. Diskutujte proto slušně a neodbíhejte od tématu článku. Nevhodné příspěvky mažeme. Pokud chcete kontaktovat přímo redakci, klikněte sem. Redakce AutemBezpečně.cz

 

8.12.2023 9:52:40
 

Sledujte AutemBezpečně.cz na: Facebooku