Domů > Reklamní články

Obrovský vozový park není jediným kritériem výběru autopůjčovny


velikost textu:
     
9.října 2017 10:17
 
Autopůjčoven po celém území ČR přibývá. Zájem o jejich služby se zvyšuje, lidé totiž začínají vnímat výhody půjčených vozidel. Jak si ale správnou půjčovnu aut vybrat? Například v Praze jich je celá řada a mnohé nabízí přistavení auta zdarma po celém hlavním městě.

Škoda

Lidé si auta půjčují z různých důvodů. Poslouží v době, kdy máte vlastní vůz v servisu, potřebujete dodávku, jelikož se stěhujete, chcete se vydat na dovolenou ve spolehlivém autě, toužíte přivést nevěstu na svatbu v luxusní káře. V půjčovnách najdete opravdu všechno od rodinných vozů přes sportovní automobily až po limuzíny.

Velký výběr nemusí poukazovat na nejlepší půjčovnu

Tady ovšem narážíme na problém. Mnozí zákazníci si automaticky myslí, že půjčovna s velkým výběrem aut = nejlepší autopůjčovna. Není tomu ale vždy tak. Půjčovny s menším počtem vozů se vyznačují osobním přístupem, což je mnohdy cennější než obrovský výběr. Snaží se svým zákazníkům vyjít vstříc a ke každému zájemci přistupují individuálně.

Přesně tím boduje také Libeňská autopůjčovna s.r.o. Na trhu sice není dlouho, ovšem přišla s ambicí překonat stávající firmy, které se vyznačují zkostnatělostí a nepružností.

Chtějte především nové vozy

Libeňská autopůjčovna se přidala po bok těch, které nabízí výhradně nové vozy (stáří maximálně jeden rok), pravidelně servisované a s originálními náhradními díly. Samozřejmostí jsou smlouvy pro firmy i věrnostní slevy a bonusy. Také v autopůjčovnách se hraje na slevy a výhodné nabídky, například během prázdnin bývají mnohé modely ve slevě, protože právě v létě je o služby autopůjčoven největší zájem. Jmenovaná Libeňská autopůjčovna Praha má slevy celoročně, aktuálně na Hyundai i40. Jinak v jejím sortimentu najdete zejména vozy značky Škoda s různými parametry. Rezervace přes internet je samozřejmostí 21. století.

Pamatujte tedy na to, že největší a nejznámější firma nemusí být vždy nejlepší volbou. Tohle ostatně platí nejen u autopůjčoven.

KOMERČNÍ ČLÁNEKDiskuse

 

Celkem 0 příspěvků.
 
Vážení čtenáři serveru AutemBezpečně.cz, vašich názorů si velmi vážíme. Naše internetová diskuse však má svá pravidla. Diskutujte proto slušně a neodbíhejte od tématu článku. Nevhodné příspěvky mažeme. Pokud chcete kontaktovat přímo redakci, klikněte sem. Redakce AutemBezpečně.cz

 

31.5.2023 18:02:26
 

Sledujte AutemBezpečně.cz na: Facebooku