Domů > Reklamní články

Dosloužilo vám auto? Rychlá půjčka vyřeší váš problém do několika hodin


velikost textu:
     
10.října 2017 12:04
 
Může se to stát každému. Ač se o automobil staráte, jak nejlépe to jde, roky se nedají zastavit. Čím je vaše vozidlo staršího data výroby, tím větší je pravděpodobnost, že se porouchá, nebo dokonce vypoví službu natrvalo. Naštěstí je tu poměrně jednoduché a časově nenáročné řešení. S rychlou půjčkou si můžete jít koupit nový vůz už za několik hodin od schválení úvěru.

Honda

Lidé úvěrům věří

Obliba úvěrů rychle stoupá. Oproti leasingům, které byly poměrně oblíbené ještě před pár lety, lidé nyní preferují při koupi automobilu spíše spotřebitelský úvěr. Zaprvé jim vyhovuje, že jsou vlastníky vybraného automobilu hned, nikoliv jen nájemci jako je to u leasingu, kdy je až do doby uhrazení poslední splátky vlastníkem leasingová společnost. Zadruhé zájemce o nové auto odrazuje fakt, že musí v případě leasingu zaplatit část ceny předem.

Jaký typ půjčky zvolit?

Při výběru nejvhodnějšího druhu půjčky je důležité si uvědomit hlavně to, že by její splatnost rozhodně neměla překročit dobu, po kterou se plánuje auto využívat. V případě účelové půjčky, kdy klient dokáže, že si bere úvěr pouze na automobil, může být jeho úroková sazba nižší než u neúčelové půjčky. Nespornou výhodou neúčelové půjčky je však rychlost jejího vyřízení.

Rychlost je nejdůležitější

Vlastnit automobil je dnes naprostá samozřejmost a nutnost. Auto lidé potřebují nejen k soukromým účelům a využívají ho denně, ale pro řadu z nich je i nezbytným prostředkem pro výkon povolání. V obou případech se vypovězení služby automobilu rovná velkým nepříjemnostem, které je nutné řešit co nejrychleji. K tomuto účelu je nejvhodnější využít rychlou půjčku, která zaručuje výplatu peněz na účet už 24 hodin od schválení žádosti, minimální dokladovost a jednoduchost vyřízení.

REKLAMNÍ ČLÁNEKDiskuse

 

Celkem 0 příspěvků.
 
Vážení čtenáři serveru AutemBezpečně.cz, vašich názorů si velmi vážíme. Naše internetová diskuse však má svá pravidla. Diskutujte proto slušně a neodbíhejte od tématu článku. Nevhodné příspěvky mažeme. Pokud chcete kontaktovat přímo redakci, klikněte sem. Redakce AutemBezpečně.cz

 

31.5.2023 17:50:49
 

Sledujte AutemBezpečně.cz na: Facebooku