Domů > Reklamní články

Jak bezpečné jsou vozy VW?


velikost textu:
     
23.dubna 2018 15:04
 
Bezpečnost na silnicích s novými vozy získává úplně jiný rozměr. Kromě bytelné konstrukce a airbagů si s sebou nové vozy přinesly mnoho asistentů, kteří zvyšují bezpečnost i pro chodce. Nehod je bohužel stále dost, díky bezpečným autům se však snižuje počet smrtelných nehod. Podívejme se teď společně, jak na tom je s bezpečností přední německý výrobce automobilů Volkswagen.

Volkswagen

REKLAMNÍ ČLÁNEK

Testování Euro NCAP hovoří jasně

Testováním bezpečnosti vozů se každý rok zaobírá organizace Euro NCAP. V roce 2017 se do bezpečnostního hodnocení dostalo 70 vozů a 44 získalo plný počet hvězdiček. To samo o sobě potvrzuje skutečnost, že moderní vozy jsou velmi bezpečné. Dostaňme se ale konečně k vozům VW. Euro NCAP vozy VW umístil na první příčky hned ve třech kategoriích. Což je perfektní výkon. Vozy jsou navíc testované v základní výbavě. A které vozy VW konkrétně posbíraly ocenění?

Ocenění získal manažerský model

Asi nikoho nepřekvapí zpráva o tom, že v kategorii manažerský vůz na celé čáře vyhrál Volkswagen Arteon. I v základní výbavě je z 96 % bezpečný pro dospělé a z 85 % poskytuje ochranu dětem i chodcům. Arteon se ve své třídě navíc pyšní největším zavazadlovým prostorem. O nedostatek místa nemají nouzi ani cestující, kteří si vychutnávají jízdu z vypracovaných sportovních sedadel. Vůz je perfektní na dlouhé cesty.

Malý vůz z dílny VW

V kategorii malé vozy své ocenění získal Volkswagen Polo. Automobil kdysi řazený mezi nákupní tašky s moderními technologiemi a designem dospěl v elegantní sportovní vůz, který navíc patří mezi nejbezpečnější vozy ve své třídě. Polo vám poskytne jedinečný zážitek ze sportovní jízdy díky manuální převodovce a podvozku Sport Select. Oceníte ho i pro jeho technologickou vyspělost.

Když SUV, tak od VW

Nakonec přichází na řadu kategorie SUV. Asi očekáváte, že v této kategorii zvítězil Volkswagen Tiguan? I když byl hodnocen jako velmi dobrý a svému majiteli poskytuje skutečně vysoký a bezpečný komfort, o kousek jej předběhl T-Roc.
Diskuse

 

Celkem 0 příspěvků.
 
Vážení čtenáři serveru AutemBezpečně.cz, vašich názorů si velmi vážíme. Naše internetová diskuse však má svá pravidla. Diskutujte proto slušně a neodbíhejte od tématu článku. Nevhodné příspěvky mažeme. Pokud chcete kontaktovat přímo redakci, klikněte sem. Redakce AutemBezpečně.cz

 

31.5.2023 18:13:49
 

Sledujte AutemBezpečně.cz na: Facebooku