Domů > Reklamní články

S operativním leasingem jezdíte bez starostí


velikost textu:
     
22.května 2018 14:41
 
Zájem o operativní leasing v poslední době roste. Soukromé osoby i firmy začínají objevovat jeho výhody a možná i pro vás by mohl být skvělým řešením, jak si dopomoct k novému automobilu prakticky bez starostí.

Audi

REKLAMNÍ ČLÁNEK

Abyste pochopili výhody operativního leasingu, je nejdříve potřeba si vyjasnit, co to vlastně je. V praxi se totiž setkáte se dvěma typy leasingu, které se od sebe ovšem podstatně liší.

Auto nebude nikdy vaše

V tom právě spočívá největší výhoda. Klasický finanční leasing probíhá tak, že auto je majetkem leasingové společnosti a vy jí pravidelně platíte danou částku. Až celou sumu splatíte, stane se vaším majetkem.

U operativního leasingu je všechno jinak. Také platíte měsíčně určitou částku, nicméně ne do té doby, než splatíte celou hodnotu auta. Platíte dva či tři roky, záleží, na jak dlouho je smlouva uzavřená, a pak auto zůstane majetkem leasingové společnosti. Vy dostanete novou smlouvu a nový vůz. Auta jenom používáte, aniž byste se museli starat o jejich údržbu a přemýšlet, komu je prodáte, až doslouží.

Jezdíte a dál nic neřešíte

Jelikož je vůz stále majetkem leasingové společnosti, veškeré starosti o něj leží na jejích bedrech. V ceně máte havarijní pojištění i povinné ručení, a pokud si vyberete variantu se servisem, dokonce neplatíte nic ani při návštěvě autoservisu. Jde tedy o skvělou možnost pro všechny, kdo chtějí vůz užívat, ale nemají čas se o něj starat.

Dosáhnete na auta vyšší třídy

Nemáte moc našetřeno? Pak je operativní leasing mnohem lepší variantou než auto na splátky. Při leasingu neplatíte o nic víc, než kdybyste si vzali půjčku. Získáte však nové parádní auto a po několika letech vám ho obmění zase za novější model. Můžete si přitom bez obav vzít operativní leasing na Audi auta nebo si vybrat třeba BMW. Nemusíte mít našetřené miliony, abyste si mohli dovolit solidní vůz.

Cena leasingu se pochopitelně odvíjí od toho, jaké všechny služby jsou v ceně a které auto si vyberete. Například benzinový Hyundai i30 lze mít již od necelých 5 000 Kč měsíčně, nejlepší nabídky pro Audi A6 allroad quattro začínají zhruba od 17 000 korun.

Leasing je pro firmy i soukromé osoby

Operativní leasing se vyplatí jak soukromým osobám, tak firmám. Obě skupiny ocení, že nemusí mít našetřenou žádnou částku do začátku, podnikatelé si navíc měsíční splátky mohou dávat do nákladů. Výhodnější způsob, jak jezdit v novém autě, dnes prostě nenajdete. Musíte ale samozřejmě srovnávat nabídky jednotlivých leasingových společností. Například Driveto nabízí exkluzivní nabídky operativního leasingu v Driveto Klubu. Když se zdarma zaregistrujete, dostanete přístup k ještě zajímavějším cenám, přednostní vyřízení a také možnost zapůjčení auta, než dorazí nové. Poskytovatele leasingu si vybírejte opravdu pečlivě, stane se vaším dlouholetým parťákem. Jakmile si totiž jednou pořídíte auto na operák, už nebudete chtít jinak.
Diskuse

 

Celkem 0 příspěvků.
 
Vážení čtenáři serveru AutemBezpečně.cz, vašich názorů si velmi vážíme. Naše internetová diskuse však má svá pravidla. Diskutujte proto slušně a neodbíhejte od tématu článku. Nevhodné příspěvky mažeme. Pokud chcete kontaktovat přímo redakci, klikněte sem. Redakce AutemBezpečně.cz

 

31.5.2023 17:58:46
 

Sledujte AutemBezpečně.cz na: Facebooku