Domů > Reklamní články

I vaše auto si zaslouží voskování


velikost textu:
     
4.června 2018 15:06
 
Pravidelná péče o vzhled automobilu patří u většiny motoristů k jakýmsi samozřejmostem. Standardně se myje karoserie, vysává interiér auta a leští palubní deska. Mnohdy se ale zapomíná i na některé specifické záležitosti, jež by neměly být opomenuty.

Škoda Auto

Typickým příkladem budiž voskování auta. Pokud jste o něm slyšeli pouze jako o součásti mycího programu v automyčce, pak si buďte jisti, že vlastní auto si můžete navoskovat i sami, dokonce mnohem důkladněji. 

My se zaměříme na to, v čem je voskování výhodné a jakou autokosmetiku použít.

Vosk k péči o auto patří

Moderní autokosmetika samozřejmě zahrnuje i ty nejkvalitnější vosky. Není se čemu divit, jelikož po aplikaci vosku dáte vzhledu vašeho auta další rozměr. Především metalíza vypadá po navoskování naprosto skvěle. 

Vosk dokáže zvýraznit v metalických lacích zrno, čímž ještě zvýrazní jejich vzhled. Navíc bez problémů vyplní drobné škrábance na karoserii. Tím pádem vůz vypadá jako nový. 

Když vyrazíte s navoskovaným autem do myčky anebo se rozhodnete pro ruční mytí, vaše práce bude jednodušší. Voda po povrchu bude lépe stékat. Karnaubský vosk na auto také umí zamezit rychlému ulpívání špíny na povrchu vozu. 

Velkou výhodou navoskování je bezesporu efektivní ochrana před všudypřítomným UV zářením. Vosky na auto jsou schopny vytvořit jemný film, který ochrání barvu. Ta v podstatě nemá šanci vyblednout.

Volte kvalitní značky

Ať už sháníte tekuté nebo tvrdé vosky na auto, stoprocentně se podívejte na značku. I ta dokáže prozradit mnohé. Jestliže jste zvyklí na jakousi klasiku, určitě se vyplatí tvrdý vosk Sonax. Jinak ale není problém volit tekutý vosk na auto. 

Výborná je kupříkladu značka Mafra. Ten se mnohem lépe roztírá a práce s ním je poněkud jednodušší. Ať už se budete dívat po jakémkoli vosku na auto, navštivte eshop Auto77. V jeho pestré nabídce si stoprocentně vyberete takový, který padne vašemu auto jako ulitý.
Diskuse

 

Celkem 0 příspěvků.
 
Vážení čtenáři serveru AutemBezpečně.cz, vašich názorů si velmi vážíme. Naše internetová diskuse však má svá pravidla. Diskutujte proto slušně a neodbíhejte od tématu článku. Nevhodné příspěvky mažeme. Pokud chcete kontaktovat přímo redakci, klikněte sem. Redakce AutemBezpečně.cz

 

31.5.2023 18:11:20
 

Sledujte AutemBezpečně.cz na: Facebooku