Domů > Reklamní články

Renault Clio Grandtour: Elegán nabízející spousty prostoru a inovativní funkce


velikost textu:
     
3.srpna 2018 11:26
 
Uvažujete o nákupu nového vozu, který bude hezký vypadat, disponovat spoustou funkcí, a ještě navíc pojme dostatečné množství různých věcí? Pokud ano, pak jednoznačně vsaďte na Renault Clio Grandtour. Právě on totiž dokáže bez problémů tyto charakteristiky do puntíku naplnit, a to nemluvíme o bezpečnosti. O tu starají nejen boční a hlavové airbagy, ale i ABS či elektronický stabilizační systém ESC a další funkce, o nichž se určitě dozvíte v následujících řádcích.

Renault

Elegantní atletický design

Renault Clio dokáže zaujmout už na první pohled, a to specifickým tvarem. Personalizací celého vzhledu auta dosáhnete na originalitu, se kterou se nikdo nikde jinde nesetká. Jednoduše si lze vybrat ze spousty barevných odstínů karoserie. Barvu doplníte specifickým odstínem masky, respektive lišt na ní. Vše doladí elegantní Full LED světlomety LED Pure Vision nabízející mimo jiné denní svícení. Z davu auto vystoupí i díky diskům z lehkých slitin, a to jak v 16“ provedení Pulsize, tak i v 17“ variaci Optemic.

Inovativní funkce snad nespočítáte ani na prstech

Renault Clio Grandtour nabídne hned několik zajímavých funkcí, které vám dokonale zpříjemní a usnadní jízdu. My vybíráme zejména přítomnost parkovacích senzorů vepředu i vzadu. Zaparkování auta nebylo nikdy snazší. Odemykat auto můžete pohodlně handsfree kartou. Na hledání klíčů raději zapomeňte. Samozřejmostí je i přítomnost dešťového a světelného senzoru. O zábavu v interiéru se postará také Bose Surround Sound System se 7 reproduktory. Všechny funkce si můžete prohlédnout na https://www.rpz.cz/renault/nove-vozy/osobni-vozy/captur/novy-captur/.

XXL zavazadlový prostor

Určitě je také nezbytné upozornit na velký zavazadlový prostor. Ten činí 443 dm³. Vyznačuje se mimo jiné dvojitým dnem. To není problém vyjmout, a získat ještě více místa pro úschovu převážených zavazadel. Ať už se vám líbí právě tento model vozu nebo třeba jiný značky Renault, podívejte se na https://www.rpz.cz/renault/ a objednejte si testovací jízdu.
Diskuse

 

Celkem 0 příspěvků.
 
Vážení čtenáři serveru AutemBezpečně.cz, vašich názorů si velmi vážíme. Naše internetová diskuse však má svá pravidla. Diskutujte proto slušně a neodbíhejte od tématu článku. Nevhodné příspěvky mažeme. Pokud chcete kontaktovat přímo redakci, klikněte sem. Redakce AutemBezpečně.cz

 

31.5.2023 18:18:24
 

Sledujte AutemBezpečně.cz na: Facebooku