Domů > Reklamní články

Potřebujete tažné zařízení? Poradíme vám, jak při jeho výběru postupovat


velikost textu:
     
19.listopadu 2018 11:28
 
Pro někoho je naprosto nepředstavitelné mít vozidlo bez tažného zařízení. Jestliže jste se rozhodli pořídit pro osobní či firemní účely tažné zařízení, neměli byste jeho výběr podceňovat, protože jinak byste nakonec s prvkem nebyli spokojení. V následujících řádcích vám tedy prozradíme, jak při výběru postupovat, abyste neudělali chybu, kvůli které by nastalo zklamání.

Thule

Pokud byste sáhli po nekvalitním výrobku, nakonec by vás takové tažné zařízení vyšlo opravdu na majlant, protože dříve či později byste ho vyměnili za kvalitnější variantu. Pamatujte, že tažné zařízení vám vydrží na vozidle bez problémů po celou životnost vozidla, ovšem pokud zvolíte správně a s rozvahou.

K čemu se tažná zařízení používají?

Tažná zařízení mají široké uplatnění, přičemž slouží především k napojení různých druhů nosičů, karavanů, ba dokonce přívěsných vozíků. Ještě než se pustíte do výběru tažného zařízení, měli byste si ujasnit, k čemu ho budete primárně využívat, přičemž se rozlišují následující účely použití:

  1. pro nosiče kol,
  2. pro nebrzděný přívěs,
  3. pro brzděný či obytný přívěs.

Obraťte se na specializovaného prodejce

Jestliže se na trhu s tažnými zařízeními vůbec neorientujete, měli byste se obrátit na specialistu, jenž má v daném oboru bohaté a dlouholeté zkušenosti. Poradí vám, jaké druhy jsou nejžádanější. Poskytnou vám také odborné poradenství, a tak stačí prodejci prozradit, pro jaké vozidlo tažné zařízení potřebujete a k čemu ho budete používat nejvíce.

Jestliže plánujete tažné zařízení využívat takřka pořád, potom se vyplatí investovat do pevné varianty. Pro občasné použití se naopak hodí odnímatelné tažné zařízení, u něhož však počítejte s tím, že na něj nedáte nosič kol. Poslední kategorii tvoří zařízení určená přímo pro nosiče kol.

REKLAMNÍ ČLÁNEKDiskuse

 

Celkem 0 příspěvků.
 
Vážení čtenáři serveru AutemBezpečně.cz, vašich názorů si velmi vážíme. Naše internetová diskuse však má svá pravidla. Diskutujte proto slušně a neodbíhejte od tématu článku. Nevhodné příspěvky mažeme. Pokud chcete kontaktovat přímo redakci, klikněte sem. Redakce AutemBezpečně.cz

 

31.5.2023 17:54:13
 

Sledujte AutemBezpečně.cz na: Facebooku